Newsletter

Biznes i finanse

LPP SA (29/2021) Informacja o transakcjach na akcjach emitenta

20.08.2021, 14:05aktualizacja: 20.08.2021, 14:06

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący z plikiem 29/2021

Podstawa prawna: Art. 19 ust. 3 MAR - informacja o transakcjach wykonywanych przez osoby pełniące obowiązki zarządcze.

Zarząd LPP SA z siedzibą w Gdańsku ("Emitent", "Spółka") informuje, że w dniu 20 sierpnia 2021 roku otrzymał od Presentme Holding Limited oraz Semper Simul Foundation (podmiotów blisko związanych z Prezesem Zarządu Spółki - Markiem Piechockim, Wiceprezesem Zarządu - Marcinem Piechockim, Wiceprezesem Zarządu Spółki - Sławomirem Łobodą, członkiem Rady Nadzorczej Spółki - Piotrem Piechockim) powiadomienia o transakcjach na akcjach Emitenta.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 20.08.2021, 14:05
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ