Newsletter

Biznes i finanse

Małgorzata Cebelińska na EKG: polska branża mleczarska stoi przed wielkimi wyzwaniami

27.04.2022, 12:34aktualizacja: 27.04.2022, 14:11

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/Kadr z filmu
PAP/Kadr z filmu
Na Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach, jednym z najważniejszych wydarzeń ekonomiczno-biznesowych w Polsce, nie mogło zabraknąć Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol w Grajewie. Jest ona jednym z największych producentów mleka i wyrobów mleczarskich w Europie. Małgorzata Cebelińska, dyrektor handlu Spółdzielni, w rozmowie z Polską Agencją Prasową podkreślała, że Polska w najbliższych miesiącach będzie musiała zmierzyć się z wieloma wyzwaniami, wynikającymi m.in. z wysokiej inflacji czy wojny w Ukrainie, aby utrzymać pozycję jednej z mleczarskich potęg kontynentu.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 27.04.2022, 12:34
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.