Newsletter

Marcos Tonndorf obejmie nowo utworzone stanowisko dyrektora ds. technologii w Auria – to dowód, że firma stawia na innowacje

23.08.2022, 16:01aktualizacja: 23.08.2022, 16:04

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Auria
PR Newswire/Auria

SOUTHFIELD, Michigan, 23 sierpnia 2022 r. /PRNewswire/ -- Firma Auria, czołowy międzynarodowy dostawca rozwiązań podłogowych, akustycznych, termicznych i innych stosowanych w samochodach rozwiązań bazujących na włóknach, wyznaczyła Marcosa Tonndorfa na pierwszego w jej historii dyrektora ds. technologii (CTO). Zadaniem nowego dyrektora będzie realizowanie agresywnej, międzynarodowej strategii innowacji i rozwoju nowoczesnych produktów we współpracy z liderami technologicznymi w przedsiębiorstwie ze szczególnym naciskiem na najnowsze ekscytujące produkty Auria w segmencie pojazdów elektrycznych.

„Nowe stanowisko CTO i powołanie na nie Marcosa to dowód, że nasze przedsiębiorstwo intensyfikuje inwestowanie w innowacje – powiedział dyrektor generalny Brian Pour. - Innowacje stanowią fundament misji naszej firmy, a przywództwo Marcosa, w połączeniu z jego rozległą wiedzą w dziedzinie materiałoznawstwa i rozwoju produktów, powinny przyczynić się do powstawania nowych rozwiązań, które ułatwią naszym klientom osiąganie celów”.

„Możliwość stania na czele wznowionych wysiłków firmy w obszarze innowacyjności to dla mnie zaszczyt. To bardzo dynamiczny i ekscytujący czas dla branży, obserwujemy w niej szybką ewolucję mobilności. Naszą misją jest dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań, dzięki którym klienci mogą udoskonalić dynamikę cieplną pojazdu, zredukować generowany przez niego hałas, a także zmniejszyć jego masę i poprawić komfort jazdy” – powiedział Tonndorf.

Tonndorf jest weteranem branży motoryzacyjnej z blisko 30-letnim doświadczeniem międzynarodowym. Wcześniej pełnił funkcję wiceprezesa ds. rozwoju produktu w Ameryce Północnej oraz zarządzania globalnym łańcuchem dostaw, nadzorując proces opracowywania nowoczesnych materiałów i inżynierię produkcji, jak również realizowane przez firmę strategie w obszarach zakupów, logistyki i jakości.

Przed przejściem do Auria Tonndorf przez ponad 10 lat piastował stanowisko wiceprezesa ds. zakupów w spółce Autoneum North America, Inc., gdzie odegrał kluczową rolę w integracji zarządzania cyklem życia produktu i planowania zasobów przedsiębiorstwa, jednocześnie wprowadzając w całej firmie standardy w zakresie specyfikacji produktowych i materiałowych. Wcześniej pracował też na stanowiskach kierowniczych w działach zakupów technicznych międzynarodowych przedsiębiorstw takich jak Siemens VDO Automotive, Bosch Automotive i Mercedes Benz.

Tonndorf pochodzi z Brazylii i posiada tytuł licencjata mechaniki uzyskany na PUC Catholic University w Rio de Janeiro.

Auria

Firma Auria Solutions to czołowy międzynarodowy dostawca rozwiązań podłogowych, akustycznych, termicznych, aerodynamicznych i innych stosowanych w samochodach rozwiązań opartych na włóknach. Podmiot powstał w 2017 r. na fundamencie bogatego, liczącego przeszło sto lat dorobku branży transportowej. Siedziba administracyjno-finansowa Auria Solutions mieści się w Coleshill w Anglii, a jej oddziały operacyjne działają w Southfield w stanie Michigan (USA), Szanghaju w Chinach i niemieckim Düsseldorfie. Firma posiada 17 zakładów produkcyjnych i i 10 zakładów technicznych oraz jest udziałowcem w 6 spółkach joint venture. Przedsiębiorstwo zatrudnia ok. 5 tys. osób na całym świecie.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1882879/Auria_Marcos_Tonndorf.jpg

Źródło: Auria

KONTAKT:

Kontakty międzynarodowe

Julie Noyes

Dyrektor działu komunikacji i marketingu

tel. +1-248 862-2709

e-mail: julie.noyes@auriasolutions.com

Źródło informacji: PR Newswire

 

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 23.08.2022, 16:01
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii