Newsletter

Mariusz Król, założyciel WOLF Group, ogłasza plany skupienia się na technologii w ramach Metahero ($HERO)

24.06.2022, 15:24aktualizacja: 24.06.2022, 15:32

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire
PR Newswire

WARSZAWA, Polska, 24 czerwca 2022 r. /PRNewswire/ -- Twórcy projektu Metahero ($HERO) ogłosili w dzisiejszym oświadczeniu powołanie Mariusza Króla na stanowisko CEO.

Założyciele Metahero oraz WOLF Group, – Robert Gryn i Mariusz Król – podjęli decyzję o przekazaniu kierownictwa projektu w ręce Króla, który zajmie się realizacją bieżących potrzeb technologicznych oraz dalszym rozwojem misji tokena. Gryn pozostanie na czele projektu Everdome, co pozwoli mu skupić się wyłącznie na rozwoju Metaverse i przyszłej wizji ich misji web3.

„Ponieważ technologia jest kluczowym czynnikiem przyszłego sukcesu projektu Metahero, jestem przekonany, że nadszedł właściwy czas, aby przekazać kierownictwo projektu Mariuszowi. – powiedział Gryn, dodając - mam pełne zaufanie do jego zdolności do realizacji celów strategicznych".

Król dodał, że w najbliższej przyszłości skupi się na tokenomicznej strukturze $HERO, zapewniając inwestorom udoskonalony plan działania, który posłuży rozbudowie jego użyteczności.

„Dzięki multidyscyplinarnym operacjom łączącym świat wirtualny i fizyczny, w tym projektom zorientowanym na NFT oraz aplikacjom DeFi, podstawowe zasoby i technologia sprzętowa WOLF Group – skoncentrowane na najlepszej w swojej klasie technologii skanowania, druku 3D i robotyki – będą służyć podniesieniu wartości i użyteczności płynącej z tokena $HERO" – powiedział Król.

Założona w 2014 roku Grupa WOLF specjalizuje się w dostarczaniu precyzyjnych rozwiązań inżynierskich druku i skanowania 3D na skalę globalną. Firma tworzy, modeluje, drukuje i dostarcza rozwiązania spełniające potrzeby zarówno przemysłowe, jak i artystyczne. Dzięki zaawansowanemu skanerowi 3D, który jest zasilany przez Sony Imaging Technology, obrabiarkom CNC, robotom przemysłowym ABB oraz urządzeniom do cięcia laserowego i termoformowania, grupa WOLF obsługiwała dziesiątki firm, w tym Ferrari, Heineken i Disney, realizując zlecenia skanowania 3D na potrzeby gier wideo, jak np. Cyberpunk 2077 dla CD Projekt oraz poprzez inicjatywy metaverse, takie jak Metahero czy Everdome.

Król dodał: „Grupa WOLF będzie dalej pracować nad dostarczaniem usług i produktów opartych na technologii blockchain, w tym ultrarealistycznych awatarów 3D i elementów wizualnych, które mogą być używane w grach, środowiskach VR i AR, jak również możliwości płynących z doskonałego charakteru skanu 3D dla innych branż, które mogą być beneficjentem wykorzystywania technologii dostępnych w naszym portfolio. Wszystko to będzie tworzone z myślą o człowieku, aby narzędzia jakimi dysponujemy, pozostały w służbie ludzi i generowały rozwój, który ma pozytywny wpływ na społeczeństwo i otaczający świat".

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1845430/Wolf_Group_Metahero.jpg 

Źródło: Wolf Group / Metahero

KONTAKT:
Dorian Batycka – Partnerstwa i Komunikacja
Wolf Group i Projekt MetaHero 
e-mail: Dorian@wolf.group 
tel.: + 36 20 331 8575

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 24.06.2022, 15:24
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ