Newsletter

Biznes i finanse

Marka UVD Robots wybrana przez ISS, międzynarodową spółkę działającą w sektorze Facility Management, do realizacji dostawy autonomicznych robotów dezynfekujących

16.06.2021, 17:03aktualizacja: 16.06.2021, 17:12

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Business Wire/UVD Robots
Business Wire/UVD Robots
To nowe partnerstwo podnosi standardy higieny i zabezpiecza miejsca pracy, które czekają na powracających pracowników.

ODENSE, Dania--(BUSINESS WIRE)-- Dzisiaj spółka Blue Ocean Robotics, producent urządzeń UVD Robots stosowanych do automatycznej dezynfekcji wykorzystującej promieniowanie UV, ogłosiła, że została wybrana przez ISS World Services, jednego z czołowych międzynarodowych podmiotów świadczących usługi w zakresie organizacji środowiska pracy i obsługi obiektów, na dostawcę autonomicznych robotów dezynfekujących w ramach globalnej oferty ISS.

Niniejsza informacja prasowa zawiera materiały multimedialne. Pełna wersja informacji dostępna jest tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20210616005504/en/

Umowa ta daje ISS możliwość zapewnienia spełniającej normy szpitalne dezynfekcji ponad 60 000 klientom z ponad 30 krajów, prowadzących działalność w zakresie opieki zdrowotnej, farmacji, nauk przyrodniczych, usług bankowych i finansowych, oraz reprezentujących przemysł i sektor wytwórczy. Roboty UVD pozwalają zarządcom obiektów na zmniejszenie transmisji chorób poprzez eliminację 99,99 procent bakterii i wirusów w dowolnym pomieszczeniu.

„Podczas powrotów na stanowiska pracy, firmy muszą ponownie nawiązać bezpośrednie relacje z pracownikami, sprowadzając ich bezpiecznie do ich środowiska pracy i spełniając bardziej rygorystyczne normy higieny. Muszą również przywrócić więzi emocjonalne, budując zaufanie pracowników do bezpieczeństwa miejsca pracy. Poprzez zapewnienie dezynfekcji, obejmującej również Roboty UVD, stanowiące potężny i skuteczny sposób na spełnienie potrzeb i wymogów naszych klientów” – powiedział Anders Høj, dyrektor ds. metod i technologii utrzymania czystości w ISS World Services.

Claus Risager, dyrektor generalny Blue Ocean Robotics, z niecierpliwością czeka na rozpoczęcie współpracy z ISS. „Nasze roboty nadal odgrywają ważną funkcję we wspieraniu firm, które pragną spełnić wymogi nałożone ze względu na pandemię, również po jej zakończeniu, co przyczyni się do znacznego obniżenia liczby infekcji w miejscu pracy i dni nieobecności spowodowanej chorobą. Robot UVD ma jedyną w swoim rodzaju funkcję rejestracji, udokumentowania i pokazania użytkownikom, w jakim stopniu zdezynfekowano dany obszar, pozwalając użytkownikom na szybką korektę i optymalizację procesu, jeśli jest to konieczne. Takiej funkcji nie ma żaden inny robot do dezynfekcji UV-C".

Pakiet prasowy.

ISS

ISS, jedna z czołowych spółek świadczących usługi w zakresie organizacji miejsca pracy i obsługi obiektów, zapewnia rozwiązania pozwalające na organizację przestrzeni w celu poprawy wyników firm i sprawienia, że życie stanie się łatwe, bardziej produktywne i przyjemne - dostarczane zgodnie z najwyższymi standardami przez osoby, którym samopoczucie klientów nie jest obojętne. Więcej informacji znajduje się na stronie issworld.com.

UVD Robots

UVD Robots to unikalna marka jednej z największych na świecie grup opracowujących specjalistyczne roboty usługowe - Blue Ocean Robotics - w skład której wchodzą m.in. takie marki jak GoBe Robots i PTR Robots. Siedziba Blue Ocean Robotics mieści się w Danii. Firma ostatnio znalazła się w rankingu 10 najlepszych innowacyjnych firm z branży robotyki za rok 2021 tworzonym przez magazyn Fast Company.

Wersja źródłowa informacji na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210616005504/en/

Źródło: UVD Robots

KONTAKT:

Camilla Almind Knudsen

Koordynator ds. PR, Blue Ocean Robotics

tel. +45 61 10 02 74

e-mail: cak@blue-ocean-robotics.com

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 16.06.2021, 17:03
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ