Newsletter

Metz we współpracy z HSI wprowadza zaawansowany interaktywny płaski panel na polski rynek

17.06.2024, 09:02aktualizacja: 17.06.2024, 09:06

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ Skyworth Optoelectronics Technology (Shenzhen) Co., Ltd
PR Newswire/ Skyworth Optoelectronics Technology (Shenzhen) Co., Ltd

SHENZHEN, China, 17 czerwca 2024 r. /PRNewswire/ -- Firma HSI sp. z o. o. z dumą ogłasza podpisanie umowy dystrybucyjnej z koncernem SKYWORTH i wprowadzenie nowej marki monitorów interaktywnych METZ na polski rynek. To wydarzenie otwiera nowe możliwości dla edukacji, biznesu i innowacyjnych projektów.

METZ Display to marka światowej korporacji SKYWORTH, lidera lokalnego rynku z siedzibą w HongKongu. Vendor, z ponad 16 letnią tradycją w produkcji telewizorów i monitorów interaktywnych, posiadający sieć szesnastu fabryk (w tym fabryki w Polsce i w Niemczech) ze zdolnościami produkcyjnymi 16 milionów ekranów TV i 430 tysięcy ekranów interaktywnych rocznie to gwarancja globalnej dostępności produktów najwyższej jakości ze wszystkimi niezbędnymi certyfikatami w Europie i USA.

Obecnie w magazynie polskiego dystrybutora dostępne są już ekrany interaktywne dwóch serii "K" i "H" w rozmiarach 65", 75" oraz 86".

Serie monitorów różnicuje wydajność procesora oraz wielkość pamięci a także cena, która niejednokrotnie ma duże znaczenie, w szczególności w zapytaniach publicznych czy projektach edukacyjnych. W kolejnych okresach planowane jest poszerzenie oferty o najnowsze modele ekranów wyposażonych w innowacyjne matryce in-cell "Quantum Dot"

Producent wraz z dystrybutorem zapewnia wsparcie handlowe i techniczne polskich specjalistów oraz profesjonalny, polski serwis gwarancyjny.

Obecnie trwają końcowe prace nad uruchomieniem kanału partnerskiego oraz programu dla partnerów, gwarantującego między innymi rezerwacje projektów, wsparcie merytoryczne i marketingowe oraz bardzo uczciwą marżę dla każdego zaangażowanego Partnera.

Sprzedaż w Polsce i krajach Europy środkowej będzie prowadzona z polskiego magazynu HSI.

Zapraszamy do współpracy zarówno profesjonalne firmy z branży instalacyjnej i AV ale także firmy z branży elektrycznej czy informatycznej, które do tej pory nie próbowały swoich sił w sprzedaży monitorów interaktywnych dla edukacji czy biznesu. Jesteśmy przekonani, że ponad 30-to letnia tradycja i doświadczenie w branży firmy HSI będzie gwarancją wsparcia na najwyższym poziomie i pomoże odkryć nowe możliwości sprzedażowe a co za tym idzie dodatkowe, atrakcyjne źródło przychodów.

Oferta dystrybutora oraz informacje o programie partnerskim dostępne są na stronach internetowych www.metz.pl

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2439538/1.jpg

Źródło: Skyworth Optoelectronics Technology (Shenzhen) Co., Ltd

KONTAKT:

team METZ

e-mail: marketing@metzdisplay.com

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 17.06.2024, 09:02
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ