Newsletter

MIDAS SA Żądanie zwołania zgromadzenia obligatariuszy Midas S.A.

15.03.2016, 18:41aktualizacja: 15.03.2016, 18:41

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący z plikiem 10/2016

Podstawa prawna: Inne uregulowania

Zarząd Midas S.A. ("Spółka") jako emitenta 583.772 obligacji na okaziciela, zerokuponowych serii A, o wartości nominalnej 1.000,00 zł każda, zdematerializowanych, oznaczonych kodem ISIN: PLNFI0900113 dopuszczonych do obrotu w alternatywnym systemie obrotu "Catalyst" organizowanym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. ("Obligacje") przekazuje w załączeniu doręczone w dniu dzisiejszym do BondTrust Polskie

Towarzystwo Powiernicze S.A., jako administratora emisji, żądanie zwołania zgromadzenia obligatariuszy Spółki.

Więcej na: biznes.pap.pl

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Data publikacji 15.03.2016, 18:41
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ