Newsletter

Minister Domański na EKF 2024: transformacja energetyczna jest niezbędna do budowy konkurencyjnej gospodarki

11.06.2024, 08:28aktualizacja: 12.06.2024, 08:56

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

„Transformacja energetyczna jest niezbędna do budowy konkurencyjności polskiej gospodarki, nie w perspektywie miesiąca, nie kwartału, ale dekad. Dlatego musimy ją przeprowadzić w sposób przemyślany” - powiedział minister finansów Andrzej Domański w trakcie pierwszego dnia Europejskiego Kongresu Finansowego, który w dniach 10-12 czerwca br. odbywa się w Sopocie.

Źródło informacji: PAP MediaRoom 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 11.06.2024, 08:28
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ