Newsletter

Model GWM TANK500 HEV debiutuje w Tajlandii i otwiera pierwszą ogólnoświatową przedsprzedaż

23.03.2023, 16:50aktualizacja: 23.03.2023, 16:54

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire
PR Newswire

BAODING, Chiny, 23 marca 2023 r. /PRNewswire/ -- 21 marca koncern GWM zorganizował konferencję prasową odbywającą się w ramach 44. Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Bangkoku, ogłaszając po raz pierwszy przedsprzedaż GWM TANK500 HEV, co przyciągnęło uwagę zgromadzonych na miejscu przedstawicieli mediów i uczestników.

„GWM TANK500 HEV to nowy rozdział dla branży NEV w Tajlandii. Przyczyni się do większej wygody użytkowników w podróżowaniu, jak również pozwoli doświadczyć jego potężnych osiągów” - skomentował Wongautocar, renomowany miejscowy uczestnik przestrzeni medialnej.

GWM TANK500 HEV dziedziczy najwyższej klasy zdolności terenowe, znakomity komfort i najnowocześniejsze, inteligentne funkcje. Model ten zaspokoi różnorodne potrzeby konsumentów w zakresie jazdy i eksploatacji.

Samochód ten oparty został na superhybrydowej architekturze GWM TANK. Konstrukcja ta, łącząca w sobie różne silniki, napędy, blokady mechanizmów różnicowych i system napędu na cztery koła TOD, posiada charakterystyczne zalety, takie jak wysokie osiągi, niskie zużycie paliwa i inteligentne właściwości terenowe. Mogą one być pomocne konsumentom w wyjściu z różnych trudności w surowych warunkach drogowych, takich jak pokonywanie wzniesień, brodzenie i błotniste tereny. GWM TANK500 HEV koncentruje się na zapewnieniu luksusowego i przytulnego otoczenia dla kierowcy. Detale wykończenia wnętrza, takie jak duży ekran inteligentnego centralnego sterowania, cyfrowy wyświetlacz danych drogowych i skórzane fotele, nadają mu luksusowy charakter. Model wykorzystuje przednie zawieszenie z podwójnymi wahaczami i tylne zawieszenie wielowahaczowe, co pozwala na zapewnienie konsumentom komfortowych wrażeń w różnych sytuacjach, takich jak jazda po mieście i w terenie.

Kolejną zaletą modelu jest jego inteligencja. GWM TANK500 HEV, wprowadzony tym razem na rynek tajlandzki, jest wyposażony w zaawansowany inteligentny system wspomagania kierowcy obejmujący elektryczną blokadę mechanizmu różnicowego przedniego i tylnego, system TANK Turn, system wykrywania głębokości brodzenia, tempomat terenowy i przezroczyste nadwozie. Transparentne nadwozie może pomóc kierowcy w szybkim zorientowaniu się w warunkach drogowych, dzięki identyfikacji otoczenia za pomocą kamer, co zwiększa bezpieczeństwo jazdy.

Podczas konferencji prasowej marka GWM TANK została oficjalnie wprowadzona na rynek Tajlandii. GWM TANK, pozycjonowana globalnie jako „marka SUV-ów terenowych klasy premium”, ma na celu stworzenie nowej kategorii produktów wychodzącej naprzeciw różnym stylom życia międzynarodowych konsumentów - jako marka „trwała, wyróżniająca się i wolna”.

GWM TANK wprowadzono na szereg rynków światowych, takich jak Bliski Wschód i Australia, i marka wzbudziła uznanie wśród lokalnych mediów i użytkowników. Debiut w Tajlandii jest jednym z istotnych kroków GWM TANK w kierunku ekspansji na rynek międzynarodowy. W najbliższej przyszłości wejdzie ona również na inne rynki w krajach ASEAN.

Marka GWM TANK, założona w 2021 roku, sprzedała od tego czasu ponad 200 tys. sztuk pojazdów na całym świecie. Wykorzystując czołowe technologie, zamierza stworzyć jeszcze bardziej zróżnicowane portfolio, aby zapewnić większej liczbie światowych konsumentów inteligentne, bezpieczne i niezawodne rozwiązania NEV do jazdy w terenie.

Zdjęcia - https://mma.prnewswire.com/media/2039009/1.jpg 

Źródło: GWM

KONTAKT:
Pupu Li
Tel. +86-13466544432
e-mail: lipupu@dsconsulting.com 

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 23.03.2023, 16:50
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.