Newsletter

MOSTOSTAL ZABRZE SA (27/2024) Zaproszenie do składania ofert sprzedaży akcji MOSTOSTAL ZABRZE S.A.

20.06.2024, 09:28aktualizacja: 20.06.2024, 09:30

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący z plikiem 27/2024

Podstawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 24/2024 z dnia 14 czerwca 2024 r., dotyczącego podjęcia przez Zarząd MOSTOSTAL ZABRZE S.A. ("Spółka") uchwały w sprawie przeprowadzenia skupu akcji własnych Spółki, Zarząd Spółki przekazuje w załączeniu do niniejszego raportu bieżącego "Zaproszenie do składania ofert sprzedaży akcji MOSTOSTAL ZABRZE S.A.", w którym przedstawione zostały szczegółowe warunki, terminy i zasady przeprowadzenia transakcji nabycia przez Spółkę akcji własnych, w szczególności warunki, terminy i procedura składania Ofert Sprzedaży przez Akcjonariuszy oraz zasady i warunki rozliczania transakcji.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 20.06.2024, 09:28
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ