Newsletter

Biznes i finanse

Nacisk, jaki InEight kładzie na standaryzację i benchmarking w innowacyjnych aktualizacjach oprogramowania, sprzyja większej wydajności i wzrostowi wiary w sukces realizowanych projektów

22.09.2022, 08:39aktualizacja: 22.09.2022, 08:57

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

InEight
InEight
W ostatnich aktualizacjach stworzonej przez InEight platformy zarządzania inwestycjami budowlanymi wprowadzono nowe praktyki zarządzania projektem i benchmarkingu, zwiększając spójność i standaryzację wszystkich projektów.

SCOTTSDALE, Arizona, 22 września 2022 r. /PRNewswire/ -- spółka InEight Inc., globalny lider w dziedzinie oprogramowania do zarządzania inwestycjami budowlanymi, ogłosił dzisiaj wprowadzenie kolejnych innowacji produktowych, które obejmują m.in. nowe standaryzacje procesów dotyczące zarządzania zakresami, projektowaniem i zasobami, a także nowe funkcje śledzenia postępów w realizacji i możliwość opracowywania harmonogramów i kosztorysów w oparciu o benchmarking. Aktualizacja obejmuje ponadto udoskonalenie aplikacji mobilnej InEight, która zapewnia natychmiastowy dostęp do danych w czasie rzeczywistym – w biurze, w terenie i w drodze. Zmiany mają na celu zwiększyć widoczność w inwestycji, tworząc nowe możliwości zwiększania wydajności przy wzroście efektywności zespołu i pewności co do powodzenia projektu, w tym w inwestycjach realizowanych w modelu projektuj i buduj czy alternatywnych modelach.

„W celu wykorzystania pełni potencjału tkwiącego w rosnącym dostępie do danych, jaki obserwujemy w branży, potrzebujemy większej standaryzacji i lepszych narzędzi benchmarkingowych – powiedział Brad Barth, dyrektor ds. produktu w InEight. - Na tym właśnie skupiają się nasze ostatnie aktualizacje – na tworzeniu nowych sposobów pozyskiwania pragmatycznych danych, które istotnie poprawią wyniki w zakresie realizacji harmonogramu i budżetu”.

Zwiększona widoczność w czasie rzeczywistym parametrów projektu i terminów realizacji, w połączeniu z prostszym śledzeniem stanu realizacji zakresu projektu, umożliwi lepsze zarządzanie zasobami, projektami robót budowlanych, budżetami, prognozami, harmonogramami i zakupami. Dzięki usprawnieniom zastosowanym w rozwiązaniu InEight Design Management poprawie ulegnie spójność realizacji projektu, a prace projektowe zostaną jednocześnie poddane standaryzacji.

Stworzona przez InEight najnowsza aktualizacja do jej funkcjonalności benchmarkingowej pozwoli użytkownikom na opracowywanie harmonogramów i kosztorysów w oparciu o benchmarking z wykorzystaniem szablonów, zasobów oraz bibliotek danych kosztowo-wykonawczych. Użytkownicy będą mogli wyszukiwać dane dotyczące zrealizowanych w przeszłości inwestycji w celu porównywania założeń z wykonaniem oraz zestawiania kosztorysów i harmonogramów z najwyższymi i najniższymi poziomami średnich historycznych w formie przejrzystych graficznie grafik i wizualizacji poziomu zgodności.

Udoskonalono również funkcjonalność i ogólne wrażenia użytkowe aplikacji mobilnej InEight. Dzięki usprawnieniu powiadomień oraz funkcji śledzenia postępów w realizacji i produktywności, użytkownicy mobilni mogą czynnie uczestniczyć w projekcie w każdym miejscu i o każdej porze. Użytkownicy aplikacji będą mogli bezpośrednio i błyskawicznie zgłaszać problemy i zmiany lub wnioskować o informacje, jak również aktualizować dane i parametry dotyczące inwestycji z poziomu jednego pulpitu bez konieczności posiadania dostępu do komputera. Dane zaktualizowane w aplikacji będą natychmiast dostępne w systemie, aby wszyscy użytkownicy – ci pracujący w terenie i ci w biurze – byli na bieżąco.

Więcej informacji na temat kwartalnych innowacji InEight można znaleźć na stronie: InEight Innovations.

InEight

Spółka InEight tworzy weryfikowane w warunkach terenowych oprogramowanie do zarządzania projektami dla inwestorów, wykonawców, inżynierów i projektantów, którzy budują otaczający na świat. Z programów InEight korzysta ponad 575 tys. użytkowników i przeszło 850 klientów na całym świecie. W ten sposób zyskują oni dostęp do danych w czasie rzeczywistym w celu zarządzania ryzykiem oraz realizacji prac zgodnie z harmonogramem i budżetem w całym cyklu życia projektu.

Od etapu planowania budowy po projektowanie, od kosztorysowania po tworzenie harmonogramów, od wykonawstwa w terenie po przekazanie do użytkowania – firma InEight miała swój udział w realizacji inwestycji na całym świecie. Z produktów firmy skorzystano na potrzeby wartych łącznie ponad 1 bln USD projektów w obszarach infrastruktury, sektora publicznego, energetyki, a także inwestycji naftowych, gazowych, chemicznych, górniczych i handlowych. Więcej informacji można znaleźć na profilu InEight w serwisie LinkedIn lub na stronie InEight.com.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1901961/InEight_Benchmark.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/715598/InEight_Logo.jpg

Źródło: InEight

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 22.09.2022, 08:39
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.