Newsletter

Nagrody KOD ESG rozdane

04.10.2023, 12:33aktualizacja: 04.10.2023, 13:43

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - Kadr z filmu
PAP - Kadr z filmu
„Kapituła nagrodziła firmy i osoby, które poprzez swoje działania oraz realizowane strategie i inicjatywy pokazują, że idea ESG to nie moda ani odgórny przymus, ale realne korzyści dla środowiska, ludzi i firm” - podkreślała Urszula Jóźwiak, prezes Fundacji im. XBW Ignacego Krasickiego, podczas pierwszego wręczenia nagród KOD ESG w Centralnym Domu Technologii w Warszawie. Nagrody otrzymały firmy i instytucje, których strategie opierają się na idei zrównoważonego rozwoju.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 04.10.2023, 12:33
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii