Newsletter

Najnowsze dane wskazują 8 najlepszych aplikacji do lokalizacji wewnątrz budynków dla branży kablowej [infografika]

09.03.2023, 10:41aktualizacja: 09.03.2023, 11:25

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Sewio (1)
Sewio (1)

Firma Sewio, dostawca systemów lokalizacji w czasie rzeczywistym (RTLS) opartych na technologii UWB, opublikowała dziś infografikę podsumowującą generujące największy zwrot z inwestycji przykłady zastosowań systemów lokalizacji wewnątrz budynków w branży okablowania.

Firmy z branży okablowania wykorzystują duże ilości metali, z czym wiążą się wielkie koszty, dlatego każdy sposób na usprawnienie ich działań i zwiększenie sprawności może przynieść ogromne oszczędności. Nowa infografika opracowana przez firmę Sewio opiera się na rzeczywistych danych pochodzących z dziesiątków projektów digitalizacji. Pokazuje ona, że jednym z najskuteczniejszych sposobów na obniżenie kosztów jest zastosowanie systemu lokalizacji wewnątrz budynków. Każdy przykład użycia jest poparty realnymi wynikami wygenerowanymi po wdrożeniu projektu.

Osiem najważniejszych przykładów użycia, które można zrealizować za pomocą jednego rozwiązania do lokalizacji wewnątrz budynków, to:

  1. Optymalizacja zużycia materiałów 
  2. Wyszukiwanie i kierowanie do cewek
  3. Zwiększone bezpieczeństwo operatora
  4. Kontrola zapasów w czasie rzeczywistym 
  5. Optymalizacja stanów magazynowych 
  6. Podejmowanie decyzji w zakładzie na podstawie danych
  7. Poprawa wskaźnika OEE (całkowita efektywność wyposażenia) urządzeń do obsługi materiałów 
  8. Lokalizowanie w obrębie obiektu (UWB), jak również na poziomie globalnym (SigFox)

„Z entuzjazmem obserwujemy, jak systemy lokalizacji w czasie rzeczywistym przekształcają branżę okablowania - powiedział Milan Šimek, współzałożyciel i dyrektor generalny firmy Sewio. - Ponieważ branża w coraz większym stopniu bazuje na danych uzyskiwanych w czasie rzeczywistym, firmy szukają sposobów na uzyskanie przewagi konkurencyjnej, a możliwość lokalizacji wewnątrz budynków przy użyciu systemu RTLS okazuje się skutecznym narzędziem do osiągnięcia tego celu”.

Infografikę można znaleźć na stronie: https://www.sewio.net/infographics-top-8-ways-the-cabling-industry-benefits-from-uwb-rtls/

Informacje o Sewio Networks

Firma Sewio Networks jest producentem systemu lokalizacji w czasie rzeczywistym (RTLS), który poprawia wyniki biznesowe producentów, magazynów, centrów dystrybucyjnych, producentów OEM i innych podmiotów. System Sewio, wykorzystujący technologię ultraszerokopasmowej komunikacji radiowej (UWB), jest dostarczany wraz z oprogramowaniem RTLS Studio, służącym do zdalnego zarządzania i wizualizacji.

Oferuje on partnerom i klientom precyzyjne, łatwe do zintegrowania, niezawodne i w pełni skalowalne rozwiązanie IoT do śledzenia lokalizacji wewnątrz budynków, umożliwiające firmom osiągnięcie większej sprawności, rentowności i bezpieczeństwa. Firma Sewio, założona w 2014 roku, ma biura w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Czechach. Współpracuje z ponad 80 partnerami w zakresie integracji systemów i obsługuje klientów w 45 krajach. Do klientów Sewio należą: Volkswagen, Toyota, Budweiser Budvar, TPCA, Škoda i ENEL.

Wszystkie nazwy produktów i firm wymienione w niniejszym dokumencie są znakami towarowymi ich właścicieli.

KONTAKT:

Petr Passinger
Sewio Networks
tel. +420 777 144 172
e-mail: petr.passinger@sewio.net

Źródło informacji: Sewio

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 09.03.2023, 10:41
Źródło informacji Sewio
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii