Newsletter

Biznes i finanse

Nowa 5-letnia ogólnoświatowa gwarancja Hikvision na produkty do projektów premium

27.04.2022, 10:29aktualizacja: 27.04.2022, 10:34

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Hikvision
Hikvision

HANGZHOU, Chiny, 27 kwietnia 2022 r. /PRNewswire/ -- Spółka Hikvision, dostarczająca rozwiązania IoT i prowadząca podstawową działalność w zakresie monitoringu wizyjnego, rozszerzyła swoją ogólnoświatową gwarancję na produkty do projektów premium do 5 lat. Nowa 5-letnia gwarancja zapewni jeszcze lepsze wsparcie klientów Hikvision, ułatwiając zarządzanie konserwacją projektów i zwiększając ich opłacalność.

Nowej 5-letniej gwarancji podlega szeroka gama linii produktowych Hikvision, w tym kamery sieciowe Hikvision Panoramic, kamery z serii DeepinView i Ultra Series, rejestratory NVR DeepinMind i Ultra Series; oraz szereg kamer odpornych na wybuchy i korozję. Pełna lista produktów objętych gwarancją jest dostępna tutaj.

Nowo rozszerzona gwarancja automatycznie obejmuje wszystkie zamówienia dla projektów premium wysyłane z Hikvision pierwotnym nabywcom od 1 stycznia 2022 r. Gwarancja obowiązuje we wszystkich państwach świata.

Zaufanie na długi czas

Nowa 5-letnia gwarancja zapewnia jeszcze większy spokój ducha i pewność kontroli kosztów klientom Hikvision, dodatkowo zwiększając zaufanie do produktów i marki Hikvision.

Frank Zhang, prezes Międzynarodowego Centrum Produktów i Rozwiązań Hikvision, powiedział: „Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług naszym klientom, a nasza nowa 5-letnia gwarancja to potwierdza. Rozszerzona gwarancja daje naszym klientom pewność jakości i niezawodności, która przekłada się na spokój ducha, przejrzystość kosztów oraz zacieśnioną i bardziej długoterminową współpracę z Hikvision”.

Dowiedz się więcej

Hikvision

Hikvision to dostawca rozwiązań IoT (internet rzeczy) prowadzący podstawową działalność w zakresie monitoringu wizyjnego. Zatrudniając liczny zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów B+R, Hikvision oferuje szeroki wachlarz kompleksowych produktów i rozwiązań dla wielu rynków pionowych. Oprócz branży bezpieczeństwa, Hikvision rozszerza swoją działalność na branże technologii inteligentnego domu, automatyzacji przemysłu i elektroniki w motoryzacji w celu realizacji swojej długofalowej wizji. Produkty Hikvision zapewniają również niezawodną analitykę biznesową dla użytkowników końcowych, która pozwala na bardziej wydajne działania i większy komercyjny sukces. Działając z zaangażowaniem na rzecz najwyższej jakości i bezpieczeństwa produktów, Hikvision zachęca swoich partnerów do wykorzystania zasobów cyberbezpieczeństwa, które oferuje Hikvision, w tym Centrum Cyberbezpieczeństwa Hikvision. Więcej informacji znajduje się na stronie www.hikvision.com.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1794213/Secure_a_5_year_warranty_Hikvision_premium_project_products.jpg

Źródło: Hikvision Digital Technology

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 27.04.2022, 10:29
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ