Newsletter

Nowa, innowacyjna marka Sigenergy wkracza na polski rynek energii podpisując umowę z KENO

16.04.2024, 11:12aktualizacja: 16.04.2024, 11:16

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

KENO Energy (1)
KENO Energy (1)
W dzisiejszym dynamicznym świecie zwiększająca się świadomość ekologiczna i potrzeba zmiany sposobu pozyskiwania, wykorzystywania oraz magazynowania energii wymuszają poszukiwanie nowych rozwiązań. Nowa, innowacyjna marka - Sigenergy, wkracza na polski rynek z ciekawymi rozwiązaniami dostosowanymi do obecnych realiów. Co to za firma i dlaczego warto zwrócić na nią uwagę?

Zielone rozwiązania producenta

W obliczu rosnących kosztów energii oraz coraz większej świadomości ekologicznej, inwestycja w rozwiązania takie, jak Sigenergy staje się coraz bardziej atrakcyjna. Dzięki możliwości magazynowania energii elektrycznej i optymalizacji jej wykorzystania prosumenci mogą oszczędzać na rachunkach za prąd, jednocześnie dbając o środowisko. Wdrażając innowacyjne technologie na polskim rynku, Sigenergy i KENO pokazują, że energia odnawialna staje się coraz bardziej dostępna i opłacalna dla każdego. To krok w kierunku bardziej zrównoważonej przyszłości, którą warto wesprzeć i w której warto uczestniczyć

Sigenergy to marka, która przynosi nową jakość zarówno dla instalacji domowych, jak i biznesowych. Rozpoznawalna na rynkach Europy Zachodniej, dzięki współpracy z firmą KENO, od 2024 staje się również dostępna dla polskiego rynku OZE. Jej urządzenia sprawdzą się wszędzie tam, gdzie poszukiwane są innowacyjne, ekologiczne rozwiązania o dużej pojemności magazynowania, a ograniczone jest miejsce montażu.

https://youtu.be/-d-vjM7DtmU (film)

Energetyczna rewolucja

Co wyróżnia Sigenergy spośród innych marek na rynku? Przede wszystkim, firma stawia na jakość, niezawodność i zaawansowane technologicznie rozwiązania. Ich falowniki o zakresie mocy od 5 do 25 kW mają możliwość obsługi modułów bateryjnych o pojemnościach 5 i 8 kWh. Moduły bateryjne można zaś szybko i sprawnie łączyć w jeden zestaw, dostosowując je do aktualnych potrzeb użytkownika. Urządzenia zaprojektowane zostały z myślą o maksymalnej efektywności, bezpieczeństwie oraz łatwości obsługi, co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i dla przedsiębiorstw czy dużych instytucji. Urządzenie wyposażone jest w zasilanie awaryjne 3 faz, co pozwala na niezależność energetyczną nawet w przypadku awarii sieci energetycznej. Dzięki komfortowej w użytkowaniu aplikacji mobilnej mySigen wykorzystującej zasoby sztucznej inteligencji (AI) możliwy jest monitoring oraz inteligentne zarządzanie energią, aby uzyskać możliwie najlepszą wydajność systemu.

Autoryzowany dystrybutor w Polsce

Warto podkreślić, że Sigenergy pojawił się na polskim rynku dzięki współpracy z renomowanym dystrybutorem - firmą KENO Energy z Gliwic, która od lat znajduje się w czołówce rynku energii odnawialnej w Polsce i Europie. Dostarcza klientom najwyższej jakości produkty i usługi z zakresu fotowoltaiki, baterii magazynowych oraz systemów zarządzania energią.

Jako ekspert w dziedzinie energii odnawialnej, KENO doskonale rozumie potrzeby klientów i widzi ogromny potencjał rozwiązań oferowanych przez Sigenergy. Jako główny dystrybutor w Polsce, KENO umożliwia klientom łatwy dostęp do tych innowacyjnych produktów, zapewniając kompleksową obsługę techniczną oraz wsparcie na każdym etapie procesu zakupu i instalacji.

Źródło informacji: KENO Energy

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 16.04.2024, 11:12
Źródło informacji KENO Energy
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ