Newsletter

Nowa suszarka firmy Dreame Technology, Hair Glory, dostępna w Niemczech w sklepach MediaMarkt i Otto

20.03.2023, 16:48aktualizacja: 20.03.2023, 16:56

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Dreame Technology
PR Newswire/Dreame Technology

BERLIN, 20 marca 2023 r. /PRNewswire/ -- Po sukcesach w obszarze robotów sprzątających, odkurzaczy bezprzewodowych i odkurzaczy z funkcją pracy na sucho i mokro, firma Dreame Technology ogłosiła, że nowa suszarka do włosów Hair Glory, która zrewolucjonizuje rynek jest dostępna w Niemczech, co oznacza poszerzenie obecnej oferty o produkty do pielęgnacji.

Dzięki potężnemu nawiewowi powietrza, zaawansowanej technologii generatora jonów ujemnych, kompaktowej konstrukcji i precyzyjnej kontroli temperatury, Hair Glory sprawia, że suszenie włosów stanie się szybkim, skutecznym i bezbolesnym doświadczeniem. Suszarka Hair Glory będzie dostępna dla klientów w Niemczech w sklepach MediaMarkt i Otto od 20 marca, a w kolejnych miesiącach tego roku trafi również na portal Amazon.

Suszenie włosów w 2 minuty

Przywróć wspaniały wygląd swoim włosom, dzięki tej stylowej i funkcjonalnej suszarce, wyposażonej w szybki silnik o prędkości 110 000 obrotów na minutę i charakteryzującej się prędkością nawiewu na poziomie 70 m/s oraz odpowiednią siłą nawiewu wynoszącą 55 m3/h, co pozwala użytkownikom na wysuszenie włosów średniej długości w około 2 minuty.

Lekka i kompaktowa dla wygody

Ważąc zaledwie 350 g, suszarka Hair Glory zapewnia komfort i minimalizuje zmęczenie, przynosząc wspaniałe doświadczenia płynące z suszenia włosów. Kompaktowa dysza główna o wymiarach 82 mm oznacza, że suszarkę można wygodnie spakować na weekendowy wyjazd.

Wyposażona w generator jonów ujemnych dla bezproblemowego suszenia

Wypełniona ponad 300 000 000 anionów na centymetr sześcienny, suszarka Hair Glory pomaga zamknąć łuski włosowe, zatrzymuje wilgoć w środku i dodaje objętości włosom, a jej użytkownicy nigdy już nie doświadczą tych kłopotliwych, splątanych włosów, których okiełznanie zajmuje mnóstwo czasu.

Wybierz sposób suszenia włosów

Dzięki 4 ustawieniom temperatury i 2 prędkościom nawiewu, użytkownicy mogą suszyć włosy tak, jak chcą. Możesz przestawić na nawiew chłodnego powietrza w gorące, letnie dni spędzane na plaży. Możesz też przyspieszyć suszenie, dzięki szybkiemu nawiewowi gorącego powietrza. Stosuj naprzemiennie nawiew gorącego i chłodnego powietrza do kręcenia loków lub dodania włosom puszystości. Kolejną możliwością jest pozostawienie ciągłego nawiewu ciepłego powietrza o temperaturze 57oC.

Równe rozprowadzanie ciepła

Martwi cię zmienny i nierówny nawiew ciepłego powietrza? Bez obaw. Hair Glory łączy w sobie termistor o ujemnym współczynniku temperaturowym (NTC) i zaawansowane mikroprocesory w celu monitorowania temperatury 100 razy na sekundę, co oznacza koniec z rozdwojonymi końcówkami i zniszczonymi włosami. Rozwiązanie to również chroni suszarkę przed przegrzaniem, co jest częstą przyczyną usterek w innych modelach tych urządzeń.

Gdzie można kupić produkt

Suszarkę Hair Glory znajdziesz w sklepach MediaMarkt i Otto od 20 marca, a w kolejnych miesiącach tego roku trafi również na portal Amazon. Szczegółowe informacje na temat firmy Dreame Technology znajdują się na stronie https://de.dreametech.com/.

Dreame Technology

Firma Dreame Technology, założona w 2017 roku, to innowacyjna marka produktów konsumpcyjnych, która skupia się na inteligentnych urządzeniach do sprzątania domu. Wizją firmy jest poprawa jakości życia dzięki technologii. Dreame Technology można znaleźć na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://de.dreametech.com/.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2035974/1.jpg

Źródło: Dreame Technology

KONTAKT:

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 20.03.2023, 16:48
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii