Newsletter

Biznes i finanse

Nowa wersja GWM Coffee Intelligence 2.0 zapewnia mocniejsze inteligentne i przyjazne dla użytkowników doświadczenia

15.10.2021, 15:34aktualizacja: 15.10.2021, 15:38

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/GWM
PR Newswire/GWM

BAODING, Chiny, 14 października 2021 r. /PRNewswire/ -- Udoskonalona wersja platformy GWM Coffee Intelligence 2.0 miała ostatnio swoją oficjalną premierę, która przyciągnęła uwagę wielu użytkowników i przedstawicieli mediów.

Coffee Intelligence 2.0 wprowadza nową architekturę układu elektronicznego i elektrycznego i inteligentne podwozie drive-by-wire. Zmodernizowano również inteligentny kokpit, funkcję inteligentnej jazdy i inteligentne usługi, które mają potencjał do zapewnienia bliższych człowiekowi inteligentnych wrażeń płynących z użytkowania pojazdu.

Najważniejszymi elementami nowej wersji platformy jest architektura układu elektronicznego i elektrycznego oraz podwozie drive-by-wire. Zmodernizowana architektura pozwala na bardziej zaawansowane inteligentne funkcje. Inteligentne podwozie drive-by-wire zostało zmodernizowane w celu spełnienia wymogów dla poziomu 4. i wyższych poziomów jazdy autonomicznej.

W oparciu o powyższe usprawnienia, w pojeździe można stosować tempomat obejmujący cały zakres prędkości, wsparcie przy dużym natężeniu ruchu, uruchamianie trybu automatycznego parkowania jednym przyciskiem i inne funkcje inteligentnej jazdy. W szczególności w przypadku funkcji automatycznego parkowania, jeśli użytkownik napotka wąskie miejsce parkingowe, może uruchomić funkcję automatycznego parkowania jednym przyciskiem, a pojazd zaplanuje trasę, automatycznie pokieruje pojazdem, zmieni biegi, zahamuje, zwiększy/zmniejszy prędkość pojazdu i wykona inne czynności. Funkcja ta może być szczególnie przydatna w rozwiązywaniu różnorodnych problemów z parkowaniem, jak cofanie na miejsce parkingowe.

Platforma Coffee Intelligence 2.0 obejmuje również pierwszy system komputera pokładowego Coffee Intelligence - GC-OS. Dzięki optymalizacji takich funkcji jak asystent rozpoznawania mowy oparty na sztucznej inteligencji, zdalne sterowanie pojazdem i zdalne aktualizacje oparte na technologii chmury, system zapewnia interakcję pomiędzy użytkownikiem a komputerem przed rozpoczęciem jazdy, w trakcie jazdy i po jej zakończeniu. Polecenia głosowe można stosować w przypadku regulacji temperatury klimatyzacji, otwierania i zamykania szyberdachu i do innych funkcji. W trakcie kierowania pojazdem użytkownicy mogą również kontrolować mapę i wyznaczać trasę, stosując polecenia głosowe, co ogranicza zbędne czynności obejmujące manipulowanie rękami i przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa jazdy.

Użytkownicy mogą być mile zaskoczeni faktem, że system GC-OS zapewnia ponad 40 inteligentnych usług dostosowanych do różnych sytuacji, takich jak inteligentny kontakt społeczny, inteligentna konserwacja pojazdu, życie cyfrowe i łączność pomiędzy pojazdem i domem.

Dzięki nowej usłudze łączności pomiędzy pojazdem i domem, użytkownicy mogą za pośrednictwem asystenta głosowego lub ekranu głównego sterować w czasie rzeczywistym inteligentnymi urządzeniami w swoich domach, takimi jak klimatyzatory, oczyszczacze powietrza i roboty sprzątające. W drodze do domu z biura użytkownicy mogą nastawić temperaturę klimatyzacji bądź włączyć oczyszczanie powietrza w domu, stosując polecenia głosowe, a po dojechaniu na miejsce mogą od razu doświadczyć odpowiedniej ciepłej atmosfery w domu. To inteligentne urządzenie sprawia, że nasze życie stanie się dużo bardziej komfortowe.

Samochód HAVAL H6S, który zaprezentowano 29 sierpnia podczas 24. edycji targów Chengdu Motor Show, wyposażono w system GC-OS. Oczekiwania użytkowników zostały zwiększone dzięki jego inteligentnym walorom.

Nowa wersja platformy Coffee Intelligence 2.0 jest dowodem na techniczne możliwości GWM w czasach konkurencji w zakresie wprowadzania inteligentnych rozwiązań. Warto również czekać na zastosowanie tej technologii w kolejnych nowych modelach pojazdów, które dostarczą użytkownikom na całym świecie więcej bliższych człowiekowi wrażeń z jazdy dzięki rozwiązaniom naukowym i technologicznym.

Fotografia - https://mma.prnewswire.com/media/1660440/GWM.jpg

Źródło: GWM

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 15.10.2021, 15:34
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ