Newsletter

Biznes i finanse

Nowe kancelarie członkowskie Andersen Global w Chorwacji

25.01.2022, 17:11aktualizacja: 25.01.2022, 17:15

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global zwiększa zasięg w Europie dzięki chorwackiej kancelarii podatkowej i doradczej Andersen BD d.o.o. (poprzednio BD Savjetovanje d.o.o.), która dołącza do kancelarii członkowskich zrzeszonych pod marką Andersen. Do Andersen Global dołącza również kancelaria członkowska KALLAY & PARTNERS, kancelaria prawnicza z siedzibą w Zagrzebiu, od 2019 kancelaria stowarzyszona. Wspólnie kancelarie członkowskie zapewnią uzupełniające się rozwiązania podatkowe i prawne, demonstrując jednolitą, zintegrowaną strategię globalnej organizacji.

„W miarę rosnącej złożoności przepisów prawnych na świecie dążymy do zapewniania najlepszej w swojej klasie obsługi i pomagamy naszym klientom w radzeniu sobie z różnymi aspektami działalności gospodarczej – powiedziała Branka Topolovec, nowa wspólniczka zarządzająca Andersen w Chorwacji. - Przyjęcie marki Andersen jest krokiem milowym dla rozwoju naszej kancelarii, który daje nam przewagę konkurencyjną na rynku, umożliwiając nam zapewnianie klientom pełnej gamy usług w Chorwacji i na świecie”.

Andersen w Chorwacji świadczy usługi doradztwa podatkowego, finansowego i biznesowego, w tym z zakresu wyceny, wsparcia przy fuzjach i przejęciach oraz analizy due diligence, koncentrując się na klientach prywatnych i chorwackich firmach z kapitałem zagranicznym. KALLAY & PARTNERS zapewnia klientom zagranicznym i krajowym szeroki zakres usług prawnych, m.in. z dziedziny prawa handlowego i korporacyjnego, nieruchomości, prawa pracy, arbitrażu i mediacji oraz restrukturyzacji.

„Jako kancelaria członkowska Andersen Global będziemy mogli poszerzyć naszą działalność i wzbogacić ofertę usług – powiedział Marko Kallay, dyrektor zarządzający biura KALLAY & PARTNERS. - Mamy silne relacje z Branką i jej zespołem, będziemy kontynuować współpracę w celu zapewnienia kompleksowych, zintegrowanych rozwiązań dla naszych klientów”.

Mark Vorsatz, przewodniczący Andersen Global i dyrektor naczelny Andersen, dodał: „zespół w Chorwacji wzmacnia nasze zaangażowanie w świadczenie na rzecz naszych klientów niezależnych i synergicznych usług. Ta integracja wspiera rozwój globalnej platformy naszej organizacji i pozwala nam utrzymać pozycję w regionie”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 9 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 326 lokalizacjach.

Wersja źródłowa dostępna na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220125005457/en/

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 25.01.2022, 17:11
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ