Newsletter

Nowy moduł Produkcja udostępniony na wersji demo ISOF

05.09.2014, 11:52aktualizacja: 05.09.2014, 11:52

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

HEUTHES udostępnił na wersji demo systemu ISOF przedprodukcyjną wersję modułu Produkcja. Firma zdecydowała się upublicznić nowe rozwiązanie swoim klientom. Dzięki bliskiej współpracy ze społecznością użytkowników ISOF, system jest rozwijany zgodnie z wymaganiami odbiorców. Ich uwagi są dla HEUTHES cennym źródłem informacji o potrzebach rozwojowych systemu i są uwzględniane przy projektowaniu zmian.

W pierwszej odsłonie modułu możliwe jest definiowanie produktu, zasobów sprzętowych i ludzkich oraz zaplanowanie poszczególnych etapów technologicznych procesu produkcji. Obsługa zleceń produkcyjnych realizowana jest od ich otwarcia, poprzez zatwierdzenie, realizację, zakończenie i zamknięcie. Równolegle trwają dalsze prace nad harmonogramami i raportami.

Firmy zainteresowane nowym modułem już w tej chwili mogą przetestować go na wersji demonstracyjnej. Z kolei do ISOF zostanie wprowadzony dla wybranych klientów, w edycji 'poglądowej', wraz z wersją 15.0.5 systemu.

Moduł Produkcji w ISOF nadaje się do obsługi zarówno prostych, jak i zaawansowanych procesów produkcyjnych w małych i dużych firmach. Ponadto, dzięki ścisłej integracji z wieloma modułami systemu ERP usprawnia i upraszcza pracę działów firmy.

Nowy moduł jest zintegrowany z Magazynem w zakresie wydawania materiałów i półproduktów oraz przyjmowania wyprodukowanych towarów, z Zamówieniami od klientów w obrębie generowania zleceń produkcyjnych, z Zamówieniami do dostawców w obszarze zamówień na komponenty, półprodukty i surowce, z modułem Płace i Kadry w sferze zarządzania zasobami ludzkimi, z DMS w zakresie przechowywania dokumentacji elektronicznej związanej z poszczególnymi etapami produkcji, z systemem F-K w zakresie schematów dekretacji niezbędnych do księgowania. Z kolei integracja z systemem Formularzy umożliwia realizację nowoczesnego przepływu informacji na stanowiskach pracy. HEUTHES zakłada bowiem, że stanowiska będą wyposażone w tablety do wygodnego potwierdzania przez pracowników wykonania bieżących planów dziennych.

Więcej informacji na stronie www.isof.pl.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 05.09.2014, 11:52
Źródło informacji HEUTHES Sp. z o.o.
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ