Newsletter

Nowy moduł Produkcja w ISOF

18.07.2014, 10:52aktualizacja: 18.07.2014, 10:52

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Firma HEUTHES prowadzi mocno zaawansowane prace rozwojowe nad nowym modułem Produkcja w systemie ISOF. W planach jest udostępnienie wersji testowej w III kwartale, a wersji komercyjnej w IV kwartale bieżącego roku.

W tej chwili w module możliwe jest definiowanie produktu i zaplanowanie poszczególnych etapów technologicznych procesu produkcji, obsługiwanie zleceń produkcyjnych oraz definiowanie zasobów sprzętowych i ludzkich. Trwają prace nad kalendarzami, harmonogramami i raportami.

Przygotowany przez HEUTHES moduł Produkcji w ISOF będzie się nadawał do obsługi zarówno prostych, jak i zaawansowanych procesów produkcyjnych w małych i dużych firmach. Ponadto, dzięki ścisłej integracji z wieloma modułami systemu ERP usprawni i uprości pracę działów firmy.

Nowy moduł jest zintegrowany z Magazynem w zakresie wydawania materiałów i półproduktów oraz przyjmowania wyprodukowanych towarów, z Zamówieniami od klientów w obrębie generowania zleceń produkcyjnych, z Zamówieniami do dostawców w obszarze zamówień na komponenty, półprodukty i surowce, z modułem Płace i Kadry w sferze zarządzania zasobami ludzkimi, z DMS w zakresie przechowywania dokumentacji związanej z poszczególnymi etapami produkcji, z systemem F-K w zakresie schematów dekretacji niezbędnych do księgowania produkcji. Z kolei integracja z systemem Formularzy umożliwi realizację nowoczesnego przepływu informacji na stanowiskach pracy. HEUTHES zakłada bowiem, że stanowiska będą wyposażone w tablety do wygodnego potwierdzania przez pracowników wykonania bieżących planów dziennych.

Moduł Produkcji powstaje w całości w nowych technologiach przygotowywanych od pewnego czasu dla ISOF i systemów bankowych. Są to nowe komponenty ekranowe oraz nowy serwer aplikacyjny HDB NG 4. HEUTHES w rozwoju własnego oprogramowania często korzysta z efektu synergii między nowymi rozwiązaniami utworzonymi na potrzeby oprogramowania bankowego i dla środowiska przedsiębiorstw i tak jest też w tym przypadku.

Więcej informacji na stronie www.isof.pl.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 18.07.2014, 10:52
Źródło informacji HEUTHES Sp. z o.o.
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ