Newsletter

Nowy rozdział ALTEN Polska w Krakowie

16.08.2022, 08:30aktualizacja: 16.08.2022, 08:50

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

ALTEN Polska (1)
ALTEN Polska (1)
W nowoczesnym biurowcu przy ul. Lubicz 23A w Krakowie rozpoczyna się nowy rozdział w historii ALTEN Polska. Pracownicy korzystają z nowych przestrzeni biurowych już dwa miesiące, ale uroczyste otwarcie odbyło się 22 lipca 2022. Wśród zaproszonych gości znalazł się między innymi członek zarządu ALTEN Group, Gérald Attia, Deputy CEO oraz Central & Eastern Europe Director, Axel Girardetti.

ALTEN Group jest głównym partnerem technologicznym globalnych klientów, który w ostatnich latach stał się wiodącym dostawcą usług doradztwa inżynieryjnego i technologicznego. Działa między innymi w takich branżach jak: motoryzacja, finanse i bankowość, energetyka, przemysł lotniczy i kolejowy, farmaceutyka, automatyzacja i robotyzacja produkcji czy rozwijanie innowacyjnych aplikacji mobilnych i webowych.

Firma w Polsce liczy już ponad 1000 osób. W Krakowie zatrudnionych jest 60% wszystkich pracowników, z czego 80% to kadra inżynierska.

„Niewiele osób wie, że historia ALTEN Polska rozpoczęła się właśnie w tym budynku, przy ul. Lubicz 23A – mówi Ewa Gumula, Managing Director. – Powracamy pod ten adres po trzech przeprowadzkach, w znacznie poszerzonym gronie. Poprzednim razem nasz zespół liczył łącznie 145 pracowników. Dziś, krakowski oddział zatrudnia 560 osób. Wspólnie tworzymy jego niepowtarzalną atmosferę” – dodaje.

„Jako przedstawiciel ALTEN Group, chciałbym serdecznie pogratulować ALTEN Polska dynamicznego rozwoju. Jesteśmy bardzo dumni z waszej pracy i wyników. Fantastyczna robota!” – mówi Gérald Attia.

W przeciągu ostatnich czterech lat przychody firmy wzrosły niemal czterokrotnie, zaś w samym tylko 2022 roku ALTEN Polska zanotowała wzrost rzędu 140%.

„Możecie zmienić biuro, ale nie zmieniajcie atmosfery, która w nim panuje” – mówi Axel Girardetti.

ALTEN Polska święci sukcesy nie tylko w Krakowie. Kilka miesięcy temu do nowego biura przeprowadził się poznański oddział firmy, do zmiany przymierza się również Warszawa i Gdańsk. W najbliższych miesiącach ALTEN Polska planuje również otwarcie biura w Bielsku-Białej oraz w Łodzi. 

Firma konsekwentnie rozwija swoje struktury, zdobywając zarówno nowych partnerów biznesowych, jak i wyspecjalizowaną kadrę inżynierską i programistyczną. 

Źródło informacji: ALTEN Polska 
 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 16.08.2022, 08:30
Źródło informacji ALTEN Polska 
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.