Newsletter

Odkryj potencjał tradingu kryptowalutami dzięki organizowanemu przez Bybit wydarzeniu TOKEN2049 CryptoFest z imponującą pulą nagród o wartości 100 000 USDT

09.04.2024, 08:40aktualizacja: 09.04.2024, 08:44

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ Bybit
PR Newswire/ Bybit

DUBAJ, ZEA, 8 kwietnia 2024 r. /PRNewswire/ -- ByBit, trzecia co do wielkości na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, z rozmachem otworzyła tegoroczną konferencję kryptowalutową TOKEN2049 nowym wydarzeniem zatytułowanym TOKEN2049 CryptoFest. W ramach konkurencji traderzy będą rywalizować o nagrody o łącznej wartości 100 000 USDT.

TOKEN2049 CryptoFest zaprasza wszystkich doświadczonych traderów i pełnych zapału nowych użytkowników do udziału w emocjonujących zadaniach tradingowych i opartych na wpłatach, między innymi w Lucky Draw - szczęśliwym rozdaniu z nagrodą główną w postaci Apple Vision Pro.

Jak wziąć udział

- Zapisz się na wydarzenie po dokonaniu rejestracji na stronie Bybit.

- Za wykonanie określonych zadań użytkownicy zdobędą biorące udział w losowaniu kupony - minimalna wartość wpłaty wymagana do otrzymania jednego kuponu wynosi 100 $, a wartość transakcji - 1000 $. Maksymalnie można zdobyć 17 kuponów, a każdy kolejny zwiększa szanse na wygraną.

Wyjątkowe nagrody dla nowych użytkowników

Nowi użytkownicy giełdy Bybit, którzy wezmą udział w CryptoFest, mają niezwykłą możliwość wygrać nagrody o wartości do 5020 USDT za wykonanie zadań wskazanych w Bybit Rewards Hub.

Szansa dla entuzjastów mediów społecznościowych

Bybit zaprasza również do udziału w TOKEN2049 CryptoFest za pośrednictwem mediów społecznościowych, oferując dodatkową pulę nagród o wartości 500 USDT. Spośród uczestników, którzy udostępnią informacje o wydarzeniu i otagują Bybit, zostanie wylosowanych pięciu zwycięzców nagród o wartości 100 USDT każda.

Z myślą o innowacyjności i zaangażowaniu społeczności Ben Zhou, współzałożyciel i CEO Bybit, powiedział:

„Z niecierpliwością oczekujemy możliwości wzięcia udziału w konferencjach Blockchain Life i Token2049, które w tym roku odbywają się w naszym rodzimym Dubaju. Wydarzenie pozwoli użytkownikom dowiedzieć się więcej o ekosystemie kryptowalutowym i przyłączyć się do rodziny Bybit w przygotowaniach do tych ważnych wydarzeń”.

#Bybit / #TheCryptoArk/ #Token2049CryptoFest

Bybit

Bybit, trzecia co do wielkości giełda kryptowalutowa skupiająca 25 milionów użytkowników, powstała w 2018 r. i stanowi profesjonalną platformę, na której inwestorzy i traderzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 - zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji na temat Bybit: Bybit Press.

Kontakt dla przedstawicieli mediów: media@bybit.com 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://www.bybit.com 

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X | Youtube

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2381206/Image.jpg 

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2267288/4635726/Logo.jpg 

Źródło: Bybit

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 09.04.2024, 08:40
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ