Newsletter

Biznes i finanse

Panel „Transformacja PKP CARGO z przewoźnika kolejowego w operatora logistycznego”

01.10.2021, 15:59aktualizacja: 01.10.2021, 16:03

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin panelu: 01.10.2021, godz. 09:45

Pozycja wiodącego przewoźnika towarowego w Polsce i w krajach Unii Europejskiej to dla spółki PKP Cargo za mało. W najbliższych latach spółka chce wzmacniać swoją pozycję i stać się rozpoznawalnym operatorem logistycznym na rynku. Zmiany, jakie zachodzą w spółce, już trwają, a zaczęły się od dostosowania oferty usług do wymagań jej klientów, którzy są już globalnymi klientami. Dla spółki najważniejsze jest utrzymanie wartości i unikatowego wyróżnika, jakim jest „we właściwej ilości, we właściwym czasie, we właściwe miejsce, po właściwym koszcie”.  

Stając się operatorem logistycznym firma wykorzysta zmodernizowany tabor oraz rozwinie sieć funkcjonalnych terminali. Ponadto, PKP CARGO planuje wykorzystać w najbliższych latach swoją pozycję w obszarze Trójmorza oraz na unijnym odcinku Nowego Jedwabnego Szlaku z Chin.

Źródło informacji: PKP CARGO

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 01.10.2021, 15:59
Źródło informacji PKP CARGO
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ