Newsletter

Pasja, motywacja, sukces – niezwykłe życiorysy na scenach XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego i European Start-up Days

06.05.2019, 16:07aktualizacja: 06.05.2019, 16:07

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

EEC 2018
EEC 2018
Osoby z różnymi pasjami i ponadprzeciętną motywacją, które dzięki determinacji wprowadziły w życie śmiałe koncepcje i zrealizowały zaskakujące scenariusze, wystąpią na Scenie Otwartej XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach br. i na scenie w Spodku w trakcie European Start-up Days.

Znane postaci świata biznesu, polityki, a także sportu, architektury czy szklanego ekranu, opowiedzą o swoich drogach do sukcesu, o tym jak niezwykłe i śmiałe koncepcje wprowadzili w życie dzięki wytrwałości i konsekwencji i często – wbrew sceptykom – zrealizowali zaskakujące wizje.

„My way. Inspiracje” - to kolejny z elementów łączących Europejski Kongres Gospodarczy i European Start-up Days. Uczestnicy obu wydarzeń będą mogli posłuchać różnych, inspirujących, motywujących i, co istotne, prawdziwych historii, które zaprezentują m.in.: Kinga Baranowska - zdobywczyni dziewięciu ośmiotysięczników, Karol Bielecki - jeden z najbardziej znanych polskich sportowców, Marek Kamiński - zdobywca dwóch biegunów Ziemi w jednym roku, Robert Konieczny - jeden z najbardziej rozpoznawalnych architektów w Polsce i na świecie, Czesław Lang - polski kolarz torowy i szosowy, organizator Tour de Pologne, Rafał Sonik – przedsiębiorca, pierwszy polski kierowca, który stanął na najwyższym stopniu podium legendarnego Rajdu Dakar, Oskar Zięta, twórca „Zieta” – polskiej marki światowej sławy i jednej z najnowocześniejszych technologii obróbki stali.

Wywiady „one - to - one”, interaktywne prezentacje, mini-debaty i autorskie wystąpienia, prezentacja 18 finalistów konkursu „Start-up Challenge” – to tylko wybrane formy, które wypełnią czas na Scenie Otwartej Europejskiego Kongresu Gospodarczego oraz na scenie w Spodku.

XI Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach odbędzie się w dniach 13-15 maja br. Towarzyszyć mu będą European Start-up Days (14 i 15 maja) stanowiące przestrzeń otwartego dialogu pomiędzy start-upami, inwestorami a organizacjami wsparcia biznesu.

Rejestracja i akredytacje na wydarzenie prowadzone są do 8 maja przez stronę internetową: www.eecpoland.eu

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 06.05.2019, 16:07
Źródło informacji Grupa PTWP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.