Newsletter

PCF GROUP SA (58/2023) Podjęcie strategicznych rozmów na temat Projektu Gemini oraz prace nad analizą planów rozwojowych projektów realizowanych przez Grupę

24.11.2023, 17:15aktualizacja: 24.11.2023, 17:17

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 58/2023

Zarząd spółki PCF Group S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka") informuje o podjęciu z długoletnim wydawcą grupy Spółki ("Grupa"), Square Enix Limited ("Wydawca"), strategicznych rozmów na temat kształtu gry Projekt Gemini i warunków współpracy nad Projektem Gemini, realizowanym przez Grupę w Europie, w modelu work-for-hire na rzecz Wydawcy.

Na datę niniejszego raportu bieżącego Grupa kontynuuje prace nad Projektem Gemini na rzecz Wydawcy na zasadach określonych w zawartej przez strony umowie. Jednakże, w oparciu o prowadzone rozmowy, Zarząd ocenia jako wysoce prawdopodobne, iż w przyszłości realizacja Projektu Gemini nie będzie kontynuowana przez Grupę na dotychczasowych zasadach komercyjnych. Obecny etap rozmów z Wydawcą nie pozwala jeszcze przesądzić o kierunku i zakresie potencjalnych zmian dotyczących zasad współpracy stron.

Jednocześnie Zarząd informuje, że pracuje nad analizą wpływu scenariuszy będących m.in. przedmiotem wyżej wymienionych rozmów na plany rozwojowe projektów realizowanych przez Grupę w ramach zaktualizowanej strategii Grupy przekazanej do publicznej wiadomości raportem bieżącym nr 3/2023 z dnia 31 stycznia 2023 r.

Informacje na temat efektów rozmów dotyczących Projektu Gemini, jak również ewentualnych zmian do planów rozwojowych projektów realizowanych przez Grupę zostaną przekazane przez Spółkę do wiadomości publicznej w odrębnych raportach bieżących.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 24.11.2023, 17:15
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii