Newsletter

Biznes i finanse

Pekao S.A.: współpraca w Grupie PZU pozwala poszerzać ofertę dla klientów banku

09.09.2021, 16:58aktualizacja: 09.09.2021, 17:05

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/T. Klepczyński (1)
PAP/T. Klepczyński (1)
Według prezesa Banku Pekao S.A. Leszka Skiby, współpraca w ramach Grupy PZU jest korzystna dla banku i dla jego klientów, którzy otrzymują poszerzoną ofertę.

„Chcemy oferować produkty ubezpieczeniowe PZU m.in. w naszej aplikacji PeoPay, tak aby stała się ona miejscem, w którym coraz więcej problemów dnia codziennego naszego klienta jest rozwiązywanych” – powiedział prezes Skiba, który uczestniczył w debacie podczas Forum Ekonomicznego w Karpaczu (7-9 września 2021 r.).

Bank Pekao nadal prowadzi też działania inwestycyjne, aby sprostać wyzwaniom w sektorze bankowym. Jednym z priorytetów jest cyfryzacja i automatyzacja, których celem jest przyspieszenie obsługi klienta.

W dyskusji panelowej zatytułowanej "Finansowy ekosystem przyszłości: w kierunku zrównoważonego wzrostu" udział wzięli również Iwona Duda, prezes zarządu Alior Bank, oraz Tomasz Kulik, członek zarządu PZU i dyrektor finansowy Grupy PZU S.A.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 09.09.2021, 16:58
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ