Newsletter

Piąta rocznica powstania giełdy Bybit: #High5Bybit i rekordowy sukces wydarzenia traderskiego

02.01.2024, 17:04aktualizacja: 02.01.2024, 17:08

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Bybit
PR Newswire/Bybit

DUBAJ, ZEA, 2 stycznia 2024 r. /PRNewswire/ -- Bybit, trzecia co do wielkości na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, z dumą ogłasza wyjątkowy sukces wydarzenia zorganizowanego na jej pięciolecie. Konkurs tradingowy oparty na teście osobowości traderskiej #High5Bybit z pulą nagród wartą 1 milion USDT spotkał się z zainteresowaniem globalnej społeczności entuzjastów kryptowalut, przyciągając ponad 200 tysięcy uczestników z przeszło 190 krajów. W ramach wydarzenia odnotowano niesamowitą wartość wolumenu transakcji na poziomie 53 miliardów, co potwierdza ogromny entuzjazm i zaangażowanie ze strony branży kryptowalut.

Kampania, która rozpoczęła się 27 listopada o 10:00 UTC i potrwała do 25 grudnia 2023 r. do godz. 10:00 UTC, stanowiła wyjątkowe połączenie testu osobowości traderskiej #High5Bybit i konkursu traderskiego z nagrodami o wartości 1 miliona USDT. W ramach wydarzenia entuzjaści kryptowalut mieli okazję do poznania swojej tożsamości traderskiej, zdobycia tokenów NFT i wzięcia udziału w konkursie zespołowym, w którym można było zdobyć nagrody za biegłość w tradingu.

Atrakcje związane z piątą rocznicą powstania Bybit stworzono z myślą o traderach o wszystkich typach osobowości jako wyraz uznania dla zróżnicowanych taktyk i strategii stosowanych przez członków społeczności kryptowalutowej. Innowacyjna metoda podziału użytkowników na 16 zespołów na podstawie archetypów osobowości traderskiej dodała emocji konkursowi. Wśród najliczniej reprezentowanych typów osobowości znalazły się ISFP, ISTJ, ISTP, INFP i ISFJ, co potwierdza szeroki oddźwięk wydarzenia.

Co ciekawe, najwyższy wolumen transakcji osiągnęła grupa reprezentująca typ osobowości INTJ, demonstrując strategiczne podejście do tradingu. Z kolei najniższy wolumen transakcji odnotowano w grupie ESFJ. Grupą o najmniejszej liczbie uczestników okazała się ENTJ, co podkreśla zróżnicowany i inkluzywny charakter kampanii.

„Cieszymy się z ogromnego wsparcia i tak licznego udziału w świętowaniu naszej piątej rocznicy. Konkurs tradingowy oparty na teście osobowości traderskiej #High5Bybit z pulą nagród wartą 1 milion USDT ukazał dynamiczną i zróżnicowaną społeczność traderską, która czyni giełdę Bybit naprawdę wyjątkową - powiedział Ben Zhou, współzałożyciel i dyrektor generalny Bybit. - Chcieliśmy wyrazić naszą wdzięczność dla entuzjastów kryptowalut z całego świata, którzy przyczynili się do spektakularnego sukcesu tego wydarzenia. Rekordowe wyniki i fascynujący wgląd w osobowości traderskie dodatkowo potwierdzają zaangażowanie Bybit na rzecz wprowadzania innowacji i aktywizacji społeczności w 2024 roku”.

#Bybit / #TheCryptoArk

Bybit

Bybit, trzecia co do wielkości giełda kryptowalutowa skupiająca 20 milionów użytkowników, powstała w 2018 r. i stanowi profesjonalną platformę, na której inwestorzy i traderzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 – zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji na temat Bybit: Bybit Press.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://www.bybit.com.

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2309530/Bybit_s_5th_Anniversary__High5Bybit_Record_Breaking_Trading_Celebration.jpg 

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2267288/4474597/Logo.jpg 

Źródło: Bybit

KONTAKT:
e-mail: media@bybit.com 

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 02.01.2024, 17:04
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ