Newsletter

PKO BP oferuje wysokie oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym Plus

02.06.2023, 16:23aktualizacja: 02.06.2023, 16:28

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PKO BP
PKO BP
PKO Bank Polski wprowadza promocyjne oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym Plus: łącznie 8,5 proc. w stosunku rocznym. Oferta będzie obowiązywać do 29 czerwca br., a mogą z niej skorzystać zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci banku.

Promocja dotyczy wpłaty w wysokości do 100 tys. zł, obejmuje nowo wpłacane środki. Ponad standardowe 2 proc. w stosunku rocznym klienci otrzymują przez 60 dni dodatkowe 6,5 proc., czyli w sumie 8,5 proc. w stosunku rocznym.

„Reagujemy w ten sposób na oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Wcześniej przygotowaliśmy ofertę urodzinową w IKO, teraz wychodzimy z propozycją atrakcyjnego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym Plus” - mówi Maciej Brzozowski, wiceprezes zarządu PKO Banku Polskiego nadzorujący Obszar Bankowości Detalicznej.

Promocyjne oprocentowanie będzie oferowane do 29 czerwca br. Szczegółowe informacje o ofercie znajdują się na stronie Konto Oszczędnościowe Plus - PKO Bank Polski (pkobp.pl).

Równie atrakcyjne warunki bank oferuje młodym klientom, którzy oszczędzają na Pierwszym Koncie Oszczędnościowym. Do końca czerwca trwa promocja, w ramach której zgromadzone na tym koncie środki do kwoty 10 tys. zł są oprocentowane łącznie 8 proc. w skali roku. 6 proc. do kwoty 10 tys. zł plus bonus w wysokości 2 proc., który można uzyskać za systematyczne wpłaty od 20 zł do 1000 zł i brak wypłat przez kolejne trzy miesiące.

W wypadku tej promocji odsetki podstawowe są kapitalizowane co miesiąc, a odsetki bonusowe w okresach trzymiesięcznych. Oferta oszczędnościowa PKO dla młodych klientów została wyróżniona drugim miejscem w tegorocznej edycji konkursu Złoty Bankier, w kategorii Konto dla Dziecka.

PKO Bank Polski jest liderem polskiego sektora bankowego, a wartość jego aktywów wynosi 444 mld zł. W pierwszym kwartale 2023 r. bank wypracował blisko 1,5 mld zł zysku netto. Spółka obsługuje 11,7 mln klientów. Dzięki rozwojowi narzędzi cyfrowych, w tym aplikacji IKO, która została aktywowana przez klientów już ponad 7,4 mln razy, PKO Bank Polski jest najbardziej mobilnym bankiem w Polsce.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 02.06.2023, 16:23
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ