Newsletter

Podczas dorocznej konferencji ogłoszono wyniki konkursu Academy of Marketing Science Mary Kay Doctoral Dissertation Awards a rok 2021 r.

27.07.2021, 16:44aktualizacja: 27.07.2021, 16:50

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Business Wire/Mary Kay Inc.
Business Wire/Mary Kay Inc.
W sponsorowanym przez spółkę Mary Kay konkursie przyznawane są stypendia dla doktorantów, dzięki którym mogą oni realizować swoje aspiracje zawodowe i edukacyjne w dyscyplinach związanych z marketingiem.

DALLAS--(BUSINESS WIRE)-- spółka Mary Kay Inc., jedna z największych korporacji działających na rzecz upodmiotowienia i przedsiębiorczości kobiet, nie ustaje w trwającym już od kilku dekad wspieraniu inicjatyw edukacyjnych i badawczych, ogłaszając zwycięzców tegorocznej edycji Mary Kay Doctoral Dissertation and Doctoral Dissertation Proposal Awards podczas dorocznej konferencji Academy of Marketing Science (AMS) Annual Conference, która odbyła się online w zeszłym miesiącu. Działająca na całym świecie firma kosmetyczna przyznaje stypendia doktorantom w dziedzinie marketingu, aby umożliwić im zaprezentowanie obronionych prac doktorskich kolegom z innych uczelni i państw. Finaliści wyłaniani są na podstawie końcowych prezentacji podczas corocznej konferencji AMS Annual Conference.

Wiadomość zawiera materiały multimedialne. Pełna wersja dostępna jest tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20210727005230/en/.

Zgłoszenia przyjmowane są od doktorantów każdej uznanej uczelni wyższej lub szkoły biznesu lub zarządzania na całym świecie. Finalistami tegorocznej edycji Mary Kay Doctoral Dissertation and Doctoral Dissertation Proposal Awards są:

Finaliści Mary Kay Doctoral Dissertation Proposal Award w 2021 r.

· Zwyciężczyni - Luo Bowen, doktorantka, University of Rochester, Stany Zjednoczone;

· II miejsce - Aleksandrina Atanasova, doktorantka, Royal Holloway University of London, Wielka Brytania;

· III miejsce - Riley Krotz, doktorant, University of Tennessee, Stany Zjednoczone;

Finaliści Mary Kay Doctoral Dissertation Award w 2021 r.

· Zwyciężczyni - dr Irene Nahm, University of Minnesota, Stany Zjednoczone;

· II miejsce - dr Constant Pieters, Uniwersytet w Tilburgu, Holandia;

· III miejsce - dr Victor Lima, York University, Kanada.

„Mary Kay angażuje się w tworzenie szans na upodmiotowienie, rozwój kariery i edukację na całym świecie - powiedziała Sheryl Adkins-Green, dyrektor ds. marketingu w Mary Kay Inc. - Dzięki wsparciu specjalistów od marketingu w ramach konkursu Academy of Marketing Science Dissertation and Dissertation Proposal Awards wybitne osoby mają możliwość zabłysnąć i rozwinąć swoją karierę. Wnoszą oni ogromny wkład w dziedzinę marketingu i możliwość wspierania ich badań to dla nas zaszczyt”.

„Każdego roku w konkursie Mary Kay Dissertation Awards otrzymujemy dziesiątki zgłoszeń od specjalistów z marketingu, którzy chcą rozwinąć karierę albo uzyskać opinię zwrotną od kolegów po fachu, aby udoskonalić swoje prace doktorskie - powiedziała Julie Moulard, prezes Academy of Marketing Science. - Przez ponad dwie dekady konkurs Mary Kay Dissertation Awards stwarza im możliwości doskonalenia badań, nawiązywania kontaktów z liderami w branży oraz zwiększania rozpoznawalności w środowisku akademickim, co ma kluczowe znaczenie dla pomnażania wartości merytorycznej ich pracy i publikowania wyników badań w renomowanych czasopismach naukowych w dziedzinie marketingu”.

Więcej informacji na temat konkursu Academy of Marketing Science Mary Kay Dissertation Awards można znaleźć tutaj.

Mary Kay

Mary Kay Ash, jedna z pierwszych kobiet, której udało się rozbić tzw. szklany sufit, prawie 60 lat temu założyła firmę kosmetyczną, aby zrealizować trzy cele: stworzyć atrakcyjną ofertę dla kobiet, tworzyć olśniewające produkty oraz uczynić świat lepszym. Z tego marzenia powstała firma warta miliardy dolarów, współpracująca z milionami niezależnych konsultantek i konsultantów w prawie 40 krajach. Firma Mary Kay prowadzi badania naukowe, które pozwalają na tworzenie nowoczesnych kosmetyków do pielęgnacji skóry, kosmetyków kolorowych i zapachów, oraz nawiązuje współpracę z organizacjami na całym świecie w celu wprowadzania korzystnych zmian społecznych. Mary Kay Global Design Studio to wewnętrzna agencja kreatywna May Kay pełniąca funkcję inkubatora dla współpracy pomiędzy stylistami, projektantami i influencerami oraz kampanii brandingowych mających na celu transformowanie designu produktów i opakowań oraz tworzenie innowacji cyfrowych zorientowanych na konsumenta.

Academy Marketing Science

Academy of Marketing Science to międzynarodowa organizacja non-profit skupiająca naukowców i specjalistów. Jej działalność skupia się na promowaniu wysokich standardów i doskonałości w tworzeniu i rozpowszechnianiu wiedzy marketingowej oraz rozwijaniu praktyki marketingowej poprzez przywództwo w dyscyplinie marketingu na całym świecie. W realizacji swojej misji kieruje się najwyższymi standardami etyki i kolegialności.

Wersja źródłowa na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210727005230/en/.

Źródło: Mary Kay Inc.

KONTAKT:

Mary Kay Inc. Corporate Communications

Marykay.com/newsroom

tel. (+1) 972.687.5332

e- mail: media@mkcorp.com

Źródło informacji Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 27.07.2021, 16:44
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ