Newsletter

Podczas Europejskiej Konferencji Handlowej 2024 w Grecji Toshiba prezentuje najnowszy produkt - kuchenkę mikrofalową Air Fry

29.03.2024, 09:45aktualizacja: 29.03.2024, 09:50

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Midea
PR Newswire/Midea

ATENY, Grecja, 29 marca 2024 r. /PRNewswire/ -- Firma Toshiba, legendarna marka o korzeniach sięgających 1875 r., przejęta przez Grupę Midea w 2016 r., z dumą informuje o swoim udziale w Europejskiej Konferencji Handlowej 2024, która odbędzie się w Grecji w dniach 20-22 marca. Podczas tego prestiżowego spotkania Toshiba zaprezentuje pionierską kuchenkę mikrofalową Air Fry (MW3-AC26SF), należącą do serii W3, wprowadzając nową erę innowacyjnych rozwiązań w zakresie technologii kuchennych. Opierając się na swojej specjalistycznej wiedzy i międzynarodowym zasięgu, Toshiba zajmuje strategiczną pozycję, aby zaoferować europejskim konsumentom profesjonalne i inspirujące rozwiązania kulinarne, prezentując swoje najnowsze innowacje, w tym przełomową nową kuchenkę mikrofalową Air Fry z serii W3, co stanowi odzwierciedlenie jej zaangażowania w przesuwanie granic innowacji i udoskonalanie życia konsumentów na całym świecie za pomocą technologii.

Nowa kuchenka mikrofalowa Air Fry, sztandarowy produkt serii W3, odzwierciedla wkład firmy Toshiba w doskonałość i innowacyjność, zapewniając zaawansowane możliwości gotowania dzięki wielofunkcyjności obejmującej możliwość opiekania za pomocą powietrza, konwekcji, grillowania i gotowania w kuchence mikrofalowej. Urządzenie, które ma pojawić się na Amazonie w czerwcu, łączy w sobie elegancką stylistykę z zaawansowanymi funkcjami. Wykorzystując technologię OriginInverter™, kuchenka gwarantuje precyzyjne i stabilne ciepło, oferując niezmienne rezultaty gotowania za każdym razem. Technologia ChefDefrostTM umożliwia krótszy czas i efektywność procesu rozmrażania, oszczędzając czas i zachowując jakość żywności. Zaawansowana technologia opiekania powietrzem pozwala na zdrowsze gotowanie z minimalną ilością tłuszczu, podczas gdy funkcje konwekcji i grilla zapewniają wszechstronność dla różnych potrzeb kulinarnych. Pomimo niewielkich rozmiarów pojemność 26 l pozwala na umieszczenie w niej większości potraw, dzięki czemu idealnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu.

Kuchenka mikrofalowa New Air Fry, dzięki swoim kompleksowym możliwościom, nowoczesnemu wzornictwu i zaawansowanym funkcjom, stanowi postęp w technologii kuchennej, oferując europejskim konsumentom większą wszechstronność gotowania. Eksponując wielofunkcyjność, precyzję i wydajność nowej kuchenki mikrofalowej Air Fry, Toshiba pragnie podkreślić swoje zaangażowanie na rzecz oferowania produktów klasy premium, które są połączeniem stylu, funkcjonalności i efektywności, wyznaczając nowy standard doskonałości kulinarnej dla gospodarstw domowych w Europie.

Zdjęcia - https://mma.prnewswire.com/media/2370648/image_5028920_39707333.jpg 

Źródło: Midea

W przypadku zapytań ze strony mediów, demonstracji produktów lub wywiadów Midea zaprasza do kontaktu:

KONTAKT:

Isaac Fan

e-mail: fanyx20@midea.com

Jessie Wang

e-mail: wangrong15@midea.com

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 29.03.2024, 09:45
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ