Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Point72 to międzynarodowa organizacja zarządzająca aktywami z ponad 25-letnim doświadczeniem w inwestowaniu. Firma zarządza aktywami o łącznej wartości ponad 20,2 miliardów USD (stan na 1.01.2021 r.) i zatrudnia ponad 1650 pracowników w 12 biurach na całym świecie.
„U podstaw decyzji o zlokalizowaniu naszego kolejnego zagranicznego biura w Warszawie leży kilka czynników. W ostatnich latach znaczenie Warszawy w Europie zdecydowanie wzrosło, a miasto zaczęło przyciągać jedne z najlepszych talentów w regionie, stając się centrum usług finansowych – powiedział Gavin O’Connor, Chief Operating Officer w Point72. - Otwarcie warszawskiego oddziału jest krokiem milowym w rozwoju Point72, a nasze zespoły w Polsce będą odgrywały kluczową rolę we wspieraniu dalszego strategicznego rozwoju firmy” - dodał.
Odpowiedzialność za rozwój warszawskiego biura przejął Rafael Lopez Espinosa, dyrektor zarządzający Point72 w Polsce. Jest on odpowiedzialny za nadzorowanie działalności firmy w kraju i realizację jej celów strategicznych. Rafael Lopez Espinosa dołączył do Point72 jako członek zespołu ds. strategii w 2015 r. i kieruje tą grupą od stycznia 2019 roku.
„Bardzo się cieszę, że jestem odpowiedzialny za rozwój warszawskiego oddziału – powiedział Rafael Lopez Espinosa. - Powitaliśmy już wielu specjalistów z zakresu technologii, finansów, operacji oraz zarządzania danymi i planujemy kontynuować rekrutację przez cały rok. Chcemy tworzyć światowej klasy zespoły ekspertów, które płynnie ze sobą współpracują i pomagają wprowadzać innowacje oraz budować możliwości, których potrzebuje firma, aby się rozwijać. A moim zadaniem jest sprawić, by tak się stało”.
Point72 poszukuje pracowników zorientowanych na cel, których cechuje analityczny sposób myślenia, umiejętność rozwiązywania złożonych problemów i innowacyjne podejście do zadań. Pomogą oni w budowaniu pozycji firmy na rynku. W zamian Point72 oferuje możliwości rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku, gdzie codzienna praca polega na rozwiązywaniu złożonych kwestii, mających realny wpływ na funkcjonowanie globalnej, wielomiliardowej firmy.
Wszystkie stanowiska, na które trwa rekrutacja można znaleźć na stronie: https://careers.point72.com/
Point72
Point72 Asset Management to globalna firma, która inwestuje na całym świecie w różnorodne strategie i klasy aktywów. Firma zatrudnia ponad 1650 pracowników, w 12 biurach zlokalizowanych na całym świecie. Główna siedziba Point72 znajduje się w Connecticut w USA, a biura zlokalizowane są w Nowym Jorku, Palo Alto, San Francisco, Londynie, Paryżu, Hongkongu, Tokio, Singapurze, Sydney i Warszawie. Korzystając z ponad 25-letniego doświadczenia w inwestowaniu, naszą misją jest bycie wiodącą na rynku firmą zarządzającą aktywami. Chcemy tego dokonać poprzez osiąganie wysokiej jakości zwrotów z inwestycji skorygowanych o ryzyko, zachowując przy tym najwyższe standardy etyczne i oferując najzdolniejszym w branży nieograniczone możliwości rozwoju. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.Point72.com/about.
Źródło informacji: Biuro prasowe Point72
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 07.04.2021, 10:00 |
Źródło informacji | Biuro prasowe Point72 |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
Hisense wprowadza nowy 116-calowy telewizor UX TV z technologią RGB-MiniLED z oszałamiającą precyzją kolorów
- 09.07.2025, 11:42
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PR Newswire
-
Image
Kantar Polska: rośnie liczba konsumentów jabłek
Wiosna przyniosła znaczące wzrosty ilości konsumentów jabłek. Realizowany przez Kantar Polska monitoring konsumpcji owoców i warzyw, pokazuje, że coraz więcej Polaków je jabłka. Pierwsze oznaki poprawy koniunktury odnotowano zimą, porównując „styczeń do stycznia” po raz pierwszy od lat ilość konsumentów nie spadła. Wiosna przyniosła pierwsze od 5 lat, od kiedy prowadzone są comiesięczne badania, znaczące wzrosty ilości konsumentów. Wyniki komentują sadownicy.- 09.07.2025, 11:14
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Towarzystwo Rozwoju Sadów Karłowych
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ