Newsletter

Polska firma Green Wallbox z prestiżową nagrodą za autorskie stacje ładowania samochodów elektrycznych

16.05.2024, 15:20aktualizacja: 16.05.2024, 15:24

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Green Wallbox (1)
Green Wallbox (1)
Polski producent stacji ładowania samochodów elektrycznych i akcesoriów dedykowanych elektromobilności, został uhonorowany prestiżową nagrodą Red Dot Design za swoje innowacyjne ładowarki typu wallbox: Green Wallbox 2 Pro. Ta zaszczytna nagroda docenia nie tylko elegancki design, ale także zaawansowaną funkcjonalność polskiej myśli inżynieryjnej.

Nagroda Red Dot Design to uznane na świecie wyróżnienie, które przyznawane jest za wybitne osiągnięcia w dziedzinie projektowania oraz innowacji. Stacje ładowania z serii Green Wallbox 2 Pro zostały docenione za wyjątkowe połączenie zaawansowanej technologii z estetycznym wyglądem, co sprawia, że wallboxy stanowią zarówno funkcjonalne, jak i atrakcyjne wizualnie rozwiązanie.

„Nagroda Red Dot Design to dla nas bardzo duże wyróżnienie i potwierdzenie zaangażowania w tworzenie produktów najwyższej jakości. Projektując stacje ładowania Green Wallbox 2 Pro chcieliśmy, aby były możliwie jak najbardziej funkcjonalne, intuicyjne i przyjazne w użytkowaniu, a w dodatku zależało nam na tym, aby wejść na rynek z produktem, który wyróżnia się designem. Stworzyliśmy więc urządzenie minimalistyczne, eleganckie i jednocześnie bardzo nowoczesne” - powiedział Jakub Zielonka, CEO Green Wallbox.

Firma kontynuuje rozwój innowacyjnych rozwiązań z dziedziny elektromobilności. Zespół aktualnie skupia się na wprowadzaniu nowych funkcji do stacji ładowania, m.in. smart chargingu, który stanowi bardzo ważny element ekosystemu zasilania pojazdu z odnawialnych źródeł energii.

Green Wallbox to polska firma, która jest producentem stacji ładowania samochodów elektrycznych, kabli do ładowania oraz akcesoriów dedykowanych elektromobilności. Zasadniczą misją firmy jest dostarczenie każdemu użytkownikowi najlepszego możliwego rozwiązania do ładowania samochodu elektrycznego z własnej stacji. Green Wallbox skupia się przede wszystkim na tworzeniu rozwiązań inteligentnych, trwałych i możliwie jak najlepszych dla kierowców elektryków lub hybryd.

KONTAKT:

e-mail: marketing@greenwallbox.pl

tel. 570 305 004

Źródło informacji: Green Wallbox

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 16.05.2024, 15:20
Źródło informacji Green Wallbox
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ