Newsletter

Biznes i finanse

Poradnik wakacyjny 2021

25.06.2021, 13:57aktualizacja: 25.06.2021, 14:02

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Po ponad roku walki z pandemią koronawirusa wielu z nas jest spragnionych ucieczki od codzienności. Sytuacja na świecie zaczyna się stabilizować na tyle, że coraz więcej państw otwiera się na turystów. Jakie kraje są dostępne bez testów? Gdzie obowiązuje Unijny Certyfikat Covidowy? Odpowiedzi m.in. na te pytania znajdują się w poniższym Poradniku Wakacyjnym 2021.

Planowanie tegorocznego letniego wypoczynku może się wydawać skomplikowane i będzie wymagać większego przygotowania niż urlopy w poprzednich latach. Każdy kraj ma własne wymagania i obostrzenia dla turystów, dlatego Currency One, operator serwisów wymiany walut InternetowyKantor.pl i Walutomat, stworzył poradnik, w którym kompleksowo opisuje i uporządkowuje zasady panujące przy wyjeździe do 15 popularnych turystycznie krajów, m.in.: Hiszpanii, Grecji, Bułgarii, czy Egiptu.

W jaki sposób zaplanować wakacje 2021 i jak nie pogubić się wśród wielu dostępnych informacji w sieci? Gdzie zrobić testy i jakie formularze wypełnić? Jak przygotować się do wyjazdu i korzystnie wymienić walutę na wakacje? Te odpowiedzi znajdą się w przygotowanym kompendium wakacyjnym.

Poradnik o podróżach na lato 2021 dostępny na: https://currency-one.com/wordpress/wp-content/uploads/2021/06/Poradnik-wakacyjny-2021.pdf.

Źródło informacji: Currency One

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 25.06.2021, 13:57
Źródło informacji Currency One
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ