Newsletter

PowMr wprowadza na rynek rewolucyjne falowniki do instalacji niepodłączonych do sieci energetycznej POW-SunSmart 8KL3 i 12KL3, wyznaczając nowe standardy autonomicznych rozwiązań energetycznych

26.02.2024, 13:05aktualizacja: 26.02.2024, 13:08

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/PowMr
PR Newswire/PowMr

BERLIN, 26 lutego 2024 r. /PRNewswire/ -- PowMr, czołowy dostawca innowacyjnych rozwiązań z zakresu energii odnawialnych, ma zaszczyt ogłosić wprowadzenie na rynek przełomowych falowników do instalacji niepodłączonych do sieci energetycznej POW-SunSmart 8KL3 i 12KL3. Te nowoczesne falowniki zaprojektowane w celu spełnienia rosnących potrzeb klientów, którzy poszukują niezależności energetycznej przy zachowaniu niezawodności i przystępności cenowej, mają zrewolucjonizować autonomiczne rozwiązania energetyczne na całym świecie.

Falowniki POW-SunSmart 8KL3 i 12KL3 zaprojektowane do instalacji trzyfazowych zapewniają niezrównane działanie i wydajność odpowiednie dla większości zastosowań mieszkaniowych. Falowniki z zaawansowanymi funkcjami i solidną konstrukcją umożliwiają płynne przejście na zasilanie autonomiczne, zapewniając nieprzerwaną dostawę energii nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Seria POW-SunSmart PowMr staje się czołowym rozwiązaniem w branży wzorującym się na markach falowników takich jak DEYE, które charakteryzują się niezrównaną funkcjonalnością. Stosując najnowocześniejszą technologię i prezentując niezachwianą biegłość w dziedzinie inżynierii, firma PowMr pozostaje wierna misji demokratyzacji rozwiązań z zakresu energii odnawialnej.

„Cieszymy się z możliwości wprowadzenia zasilanych autonomicznie falowników POW-SunSmart 8KL3 i 12KL3 na rynek - powiedział Tony, dyrektor generalny PowMr. - Te produkty oznaczają znaczący krok milowy w naszej misji zapewniania indywidualnym użytkownikom i społecznościom zrównoważonych rozwiązań energetycznych. Dzięki wyjątkowym parametrom działania i przystępności cenowej falowników zamierzamy zrewolucjonizować branżę autonomicznych systemów zasilania i nieść inspirację dla bardziej ekologicznej przyszłości dla wszystkich”.

Falowniki POW-SunSmart 8KL3 i 12KL3 szybko zyskały popularność wśród użytkowników w Europie i w innych obszarach charakteryzujących się dużym zużyciem energii. Klienci chwalą ich niezawodność, wydajność i efektywność kosztową, co czyni je najchętniej wybieranymi produktami do instalacji niepodłączonych do sieci energetycznej różnej wielkości.

Główne cechy falowników z zasilaniem autonomicznym POW-SunSmart 8KL3 i 12KL3:

  • Do 800V napięcia wejściowego PV - idealne do osiągania dużej mocy;
  • Wyjątkowa podwójna aktywacja systemu BMS akumulatora litowo-jonowego;
  • Zaawansowana technologia MPPT o wydajności do 99,9%;
  • Montaż na ścianie pozwala zaoszczędzić miejsce;
  • Funkcja przedziałów czasowych umożliwia oszczędzanie dzięki taryfom ze stawkami uzależnionymi od okresów szczytowego i minimalnego zużycia.

Więcej informacji na temat falowników z zasilaniem autonomicznym POW-SunSmart 8KL3 i 12KL3 na stronie https://powmr.com/.

PowMr:

PowMr jest czołowym dostawcą rozwiązań z zakresu energii odnawialnej, specjalizującym się w falownikach fotowoltaicznych, regulatorach ładowania i systemach magazynowania energii. Dzięki dbałości o innowacyjność, jakość i przystępność cenową PowMr pozwala użytkownikom indywidualnym i społecznościom na całym świecie wykorzystać możliwości energii odnawialnej z myślą o zrównoważonej przyszłości.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2345320/POW_SunSmart_8KL3_Product_Image.jpg 

Źródło: PowMr

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 26.02.2024, 13:05
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ