Newsletter

PreIPO weźmie udział w wartej 250 mln USD rundzie inwestycyjnej dla SPiCE II po uznaniu SPiCE I za najlepszy fundusz venture capital 2022 roku w ekosystemie blockchain

24.01.2023, 08:50aktualizacja: 24.01.2023, 09:14

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

BOCA RATON, Floryda, 23 stycznia 2023 r. /PRNewswire/ -- Firma PreIPO®, czołowy dostawca innowacyjnych rozwiązań w zakresie technologii finansowych, poinformowała dziś o zawarciu strategicznego sojuszu z funduszem SPiCE VC, który umożliwi PreIPO® rozbudowę oferty i udostępnienie najnowocześniejszych technologii finansowych na szerszym rynku. PreIPO® oferuje obecnie inwestycję w SPiCE II tym inwestorom, którzy w innych okolicznościach nie mieliby dostępu do funduszu. Komunikat wydano w kontekście wypracowania przez SPiCE I najlepszej na rynku wewnętrznej stopy zwrotu na poziomie 50,7%, a także uznania za najlepszy fundusz venture capital roku 2022 w ekosystemie blockchainowym tokenizacyjnym.

„Jesteśmy zachwyceni nawiązaniem współpracy z PreIPO® - oświadczył Tal Elyashiv, założyciel i wspólnik zarządzający SPiCE VC. - Jej wiedza i wsparcie będą dla nas nieocenione w trakcie dalszego rozwoju i wprowadzania na rynek kolejnych innowacyjnych funduszy”.

Dzięki tej współpracy inwestycyjnej SPiCE II trafi na platformę PreIPO®, dysponując rozbudowanym zapleczem danych, w tym pakietem kluczowych narzędzi due diligence i marketingowych - będzie to pierwszy z wielu funduszy, które będą w pełni dostępne dla inwestorów w ramach ekosystemu PreIPO®. SPiCE II będzie miała również dostęp do sieci ekspertów branżowych, inwestorów i potencjalnych partnerów PreIPO® oraz do jej doświadczenia we wspieraniu przedsiębiorstw w realizacji założeń i zwiększaniu skali działalności.

„PreIPO® posiada prężny zespół opracowujący innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii finansowych – powiedział Rob-Roy Roedel, partner w SPiCE VC. - Z przyjemnością nawiązujemy tę współpracę i wspieramy ich rozwój, ponieważ nieustannie stymulują rozwój branży fintech”.

PreIPO®, skonstruowany jako „fundusz zasilający”, umożliwi inwestorom bezprecedensowy dostęp do czołowego funduszu venture capital w ekosystemie blockchainowym i tokenizacjnym, który normalnie byłby dostępny tylko dla nielicznych, posiadających znaczny kapitał inwestycyjny. Dzięki współpracy PreIPO® i SPiCE VC przedsiębiorcy mają dostęp do możliwości rozwoju SPiCE VC przy znacznie niższych minimalnych wymaganiach kapitałowych niż w przypadku bezpośredniej inwestycji w SPiCE II.

„Współpraca ta jest dla PreIPO® ogromnym krokiem naprzód i pomoże naszej firmie nieustannie przekraczać granice możliwości w świecie technologii finansowych. Z niecierpliwością wyczekujemy ekscytującego rozwoju i wzrostu, jaki przyniesie to partnerstwo” – powiedział dyrektor generalny i prezes PreIPO®, David Grzan.

Więcej informacji o PreIPO można znaleźć na stronie https://preipo.com/. Informacje na temat funduszu SPiCE II w SPiCE VC można znaleźć na stronie https://spicevc.com/

PreIPO Corporation™

PreIPO® jest przedsiębiorstwem z branży technologii finansowych specjalizującym się w aktywnym uczestnictwie w transakcjach papierami wartościowymi na rynku prywatnym dla inwestorów kwalifikowanych, sprzedających, emitentów i instytucji finansowych za pośrednictwem jego pionowo zintegrowanego ekosystemu „licencjonowanych w ramach marki” ofert SaaS zaprojektowanych specjalnie dla brokerów i pośredników. Jako innowator w dziedzinie rozproszonych cyfrowo systemów finansowych, PreIPO® wdraża swoją autorską platformę PreIPO-as-a-Service Platform™. Ponadto firma oferuje PreIPO INTELLI™ - zastrzeżony program umożliwiający skondensowanie wyników wielodniowych badań wewnętrznych w przejrzyste i praktyczne informacje dla inwestorów kwalifikowanych. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej www.preipo.com lub kontaktując się mailowo z dyrektorem generalnym, Davidem Grzanem: inquiries@preipo.com.

SPiCE VC

SPiCE VC jest firmą inwestycyjną venture capital zapewniającą inwestorom ekspozycję na ogromny rozwój ekosystemu technologii blockchainowej/tokenizacjnej. SPiCE inwestuje na całym świecie w platformy i dostawców ekosystemów umożliwiających dostęp do rynków kapitałowych, bankowości, nieruchomości oraz pozostałych sektorów wzbogaconych dzięki technologiom blockchain. SPiCE jest ukierunkowana na spółki, które mogą odnieść największe korzyści z ogromnego wzrostu branży. Łącząc instytucjonalne know-how, praktyczne zarządzanie, innowacje w przedsiębiorczości i profesjonalne doświadczenie inwestycyjne, zespół zarządzający SPiCE przeprowadził setki rund finansowania technologii warte miliardy dolarów – w roli przedsiębiorców, inwestorów i kierowników. SPiCE ma siedziby w USA, Szwajcarii, Singapurze i Izraelu. Więcej informacji o SPiCE VC można uzyskać na stronie www.spicevc.com lub kontaktując się z Tal Elyashiv, założycielem i partnerem zarządzającym, pod adresem tal@spicevc.com.

Film - https://www.youtube.com/watch?v=FSdVJXBbLEs

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1974842/PreIPO_Corp_Logo.jpg

Źródło: PreIPO Corp

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 24.01.2023, 08:50
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.