Newsletter

Prezes PKO BP na EKF 2024: w tym roku skupiamy się na rozmowach o ryzykach i przyszłości

13.06.2024, 08:41aktualizacja: 14.06.2024, 14:29

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/ Kadr z filmu
PAP/ Kadr z filmu
„W tym roku dyskusje na EKF-ie koncentrują się na dwóch obszarach. Na wszystkich ryzykach sektorowych, z którymi musimy i chcemy sobie poradzić oraz na tematach związanych z przyszłością” – mówi Szymon Midera wiceprezes kierujący pracami zarządu PKO Banku Polskiego. Jako jedno z takich ryzyk wymienił ryzyko prawne, które mogło by zostać zniwelowane przez jednolitą umowę kredytu hipotecznego.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 13.06.2024, 08:41
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ