Newsletter

Biznes i finanse

Prezes Tpay na Kongresie Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej: Polacy zakochali się w płatnościach cyfrowych

26.10.2021, 09:01aktualizacja: 26.10.2021, 10:24

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Paweł Działak, prezes Tpay, był jednym z prelegentów podczas siódmej edycji Kongresu Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej, który w dniach 25-26 października odbywa się w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Tpay, marka Krajowego Integratora Płatności SA, jest operatorem płatności, który od ponad 10 lat klientom ułatwia zakupy, a właścicielom sklepów pomaga rozwijać głównie ich e-biznesy. W rozmowie z PAP Paweł Działak podkreśla, że pandemia na trwałe zmieniła nawyki konsumenckie Polaków, przenosząc aktywność i ofertę praktycznie wszystkich przedsiębiorców do internetu.

Celem Kongresu Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej jest zapewnienie platformy debaty oraz wymiany ocen, oczekiwań i doświadczeń między przedstawicielami instytucji finansowych i publicznych a przedsiębiorcami. Kongres skupia szeroką reprezentację instytucji obsługujących klientów korporacyjnych, a także umożliwia wszechstronną dyskusję o potrzebach i oczekiwaniach wobec rynku finansowego ze strony przedsiębiorców i inwestorów.  

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 26.10.2021, 09:01
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ