Newsletter

Biznes i finanse

Prodigy Technovations ogłasza premierę urządzenia QSPI, SMI, SM Bus, JTAG Exerciser and Protocol Analyzer

21.07.2021, 08:46aktualizacja: 21.07.2021, 08:49

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

BANGALORE, Indie, 21 lipca 2021 /PRNewswire/ -- Prodigy Technovations Pvt. Ltd z siedzibą w Bengaluru (Indie) wprowadza do sprzedaży PGY-QSPI-EX-PD, PGY-SMI-EX-PD, PGY-SMBus-EX-PD i PGY-JTAG-EX-PD. Wymienione urządzenia do testowania i magistrali szeregowej i analizy protokołów przeznaczone są do rozwoju interfejsów dla aplikacji konsumenckich, motoryzacyjnych i 5G. PGY-EX-PD to rodzina wiodących urządzeń umożliwiających inżynierom zajmującym się projektowaniem i testowaniem badanie konstrukcji QSPI, SMI (MDIO), SM Bus i JTAG pod kątem ich specyfikacji poprzez konfigurację PGY-EX-ED jako master/slave, generowanie ruchu na interfejsie z możliwością wstrzykiwania błędów i dekodowania pakietów protokołów. Dzięki temu inżynierowie zajmujący się walidacją układów scalonych mogą dokonać oceny i walidacji interfejsu za pomocą łatwego w użyciu narzędzia i skrócić czas wprowadzenia produktu na rynek. Produkty te poszerzają ofertę dotychczasowych urządzeń Prodigy Technovations do testowania i analizy: I3C, SPMI, RFFE, I2C, SPI i UART.

Widok wielodomenowy (ang. Multidomain View) w oprogramowaniu zapewnia pełen obraz wymienionych interfejsów w zakresie aktywności poszczególnych protokołów w ramach jednego graficznego interfejsu użytkownika (GUI). Użytkownik może łatwo skonfigurować urządzenie do generowania ruchu za pomocą GUI lub skryptu. Na analizatorze użytkownik może ustawić różne warunki (tzw. trigger conditions), aby uchwycić specyficzną aktywność protokołu i odszyfrować komunikację pomiędzy master/slave. Odszyfrowane wyniki są wyświetlane w diagramie czasowym i oknie protokołów z autokorelacją. Ten kompleksowy sposób wyświetlania informacji czyni go najlepszym w branży, oferując łatwe w użyciu rozwiązanie do debugowania konstrukcji z magistralą szeregową.

Najważniejsze cechy urządzenia PGY- QSPI, JTAG, SMI i SM Bus Exerciser and Protocol Analyzer:

• możliwość skonfigurowania jako Master/Host i Slave/Device,

• generowanie różnych pakietów protokołów,

• wstrzykiwanie błędów takich jak błędy CRC, błędy parzystości i błędy ACK/NACK,

• obsługa maksymalnej prędkości przesyłu danych,

• skryptowanie w celu automatyzacji.

Szczegółowe informacje o produkcie dostępne są na stronie http://www.prodigytechno.com/

Prodigy Technovations Pvt Ltd. jest członkiem MIPI Alliance oraz członkiem stowarzyszenia JEDEC, PCISig, SD Association.

Ceny, dostępność:

PGY- QSPI, JTAG, SMI i SM Bus Exerciser and Protocol Analyzer jest już dostępne w sprzedaży. Produkty będą dostarczane w ciągu 6 do 8 tygodni. Wycenę można uzyskać pisząc na adres contact@prodigytechno.com

Prodigy Technovations

Prodigy Technovations jest wiodącym dostawcą innowacyjnych rozwiązań w zakresie analizy protokołów dla dominujących i nowych technologii, takich jak, SD, SDIO, UHS II, UFS2.0/3.0/4.0. Zapewniamy dekodowanie protokołów i rozwiązania do testowania warstwy PHY na urządzeniach badawczo-pomiarowych (Test & Measurements). W ramach nieustannych wysiłków firma z powodzeniem wdraża innowacyjne i kompleksowe rozwiązania w zakresie analizy protokołów przy użyciu najnowszych technologii sprzętowych.

Wideo: https://mma.prnewswire.com/media/1577457/Silicon_Validation.mp4

Źródło: Prodigy Technovations Pvt Ltd

KONTAKT:

Godfree Coelho

tel. +91 80 4212 6100

e-mail: Godfree.coelho@prodigytechno.com

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 21.07.2021, 08:46
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ