Newsletter

PROTEKTOR SA (16/2023) Zawarcie umowy kredytowej.

05.07.2023, 19:37aktualizacja: 05.07.2023, 19:38

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 16/2023

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 11/2023, Zarząd spółki PROTEKTOR S.A. z siedzibą w Lublinie ("Spółka") informuje o zawarciu z mBank S.A. z siedzibą w Warszawie ("Bank") umowy kredytu obrotowego w kwocie 1.500.000 zł na finansowanie realizacji kontraktu ze Strażą Graniczną ("Nowa Umowa").

Zobowiązania Spółki (zgodnie z definicją zawartą w Rb 11/2023) są aktualne również dla Nowej Umowy.

Pozostałe warunki Nowej Umowy pozostają bez zmian w stosunku do warunków brzegowych podanych w Rb 11/2023.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 05.07.2023, 19:37
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ