Newsletter

Przestrzeń KryptoArki Bybit: kształtowanie przyszłości współpracy na rynku kryptowalutowym w Dubaju

18.12.2023, 16:14aktualizacja: 18.12.2023, 16:19

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Bybit
PR Newswire/Bybit

DUBAJ, ZEA, 18 grudnia 2023 r. /PRNewswire/ -- Bybit, trzecia co do wielkości na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, otworzyła drzwi do „Przestrzeni KryptoArki” w swojej międzynarodowej siedzibie w Dubaju. Jest to hub współpracy dla klientów, traderów i entuzjastów Web3 z najróżniejszych środowisk, który stanowi przestrzeń do nauki i współdziałania.

Przestrzeń KryptoArki (The Crypto Ark Space) to ucieleśnienie wymyślonej przez Bybit wizji komunikacji i edukacji w środowisku kryptowalutowym. Pierwsza z przygotowanych ofert to Akademia Tradingu KryptoArki (Crypto Ark Trading Academy) - najwyższej klasy inicjatywa edukacyjna, w ramach której uczestnicy odbywają trzysemestralny kurs z zajęciami odbywającymi się raz w tygodniu. Akademia ma wszystko, co trzeba, by stać się kamieniem węgielnym edukacji kryptowalutowej skierowanej zarówno do uczniów szkół średnich, jak i naukowców czy pedagogów.

Dodatkowy entuzjazm może budzić to, że odbywające się co tydzień zajęcia prowadzić będzie Crypto Kid - znany na całym świecie nastoletni trader i analityk. Zaczynając przygodę z inwestowaniem, Crypto Kid - którego prawdziwe imię to Efe - dysponował jedynie kieszonkowym. Obecnie prowadzi jeden z najdynamiczniej rozwijających się kanałów kryptowalutowych na YouTubie. Jego historia nie tylko inspiruje, ale również pokazuje, że świat kryptowalut jest inkluzywny i nie ma granic.

„Przestrzeń KryptoArki wyznacza standard edukacji kryptowalutowej i zaangażowania społeczności - powiedział Ben Zhou, współzałożyciel i dyrektor generalny. - Naszym celem jest kreowanie przyszłości, w której każdy ma dostęp do wiedzy niezbędnej, by osiągnąć sukces w świecie kryptowalut”.

Przygotowując prowadzone w ramach Akademii zajęcia, odbywające się co czwartek w godzinach 19:00-20:30, nacisk położono w równym stopniu na ich walory informacyjne co na angażującą formę. Z myślą o inkluzywności Bybit będzie nagrywała wszystkie stacjonarne sesje, aby w edukacyjnej podróży można było brać udział również zdalnie.

#Bybit / #TheCryptoArk

Bybit

Bybit, trzecia co do wielkości giełda kryptowalutowa skupiająca 20 milionów użytkowników, powstała w 2018 r. i stanowi profesjonalną platformę, na której inwestorzy i traderzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 - zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji na temat Bybit: Bybit Press.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2267288/Logo.jpg

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://www.bybit.com

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X (Twitter) | Youtube

Źródło: Bybit

KONTAKT:

Kontakt dla przedstawicieli mediów

e-mail: media@bybit.com

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 18.12.2023, 16:14
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ