Newsletter

Przygotuj się na zachwyt – najnowsze produkty Toshiba TV

25.05.2023, 08:44aktualizacja: 25.05.2023, 08:46

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

HONGKONG, 24 maja 2023 r./PRNewswire/ -- Firma Toshiba TV wyraziła swoje zaangażowanie na rzecz autentyczności, innowacyjności i doskonałej jakości wykonania. Marka jest również znana ze szczerego oddania wobec klientów i nieprzerwanych działań na rzecz zachowania klasycznej doskonałości każdej generacji produktów.

Kierując się tymi założeniami, firma Toshiba TV zamierza zachwycić swoich klientów w czerwcu tego roku, prezentując trzy udane serie modeli, każdy z innej półki produktów: telewizory Toshiba serii C350 i M550 oraz najnowsza seria X9900L, które będą dostępne po najniższych jak dotąd cenach.

Od czasu pojawienia się na rynku serii podstawowej telewizorów Toshiba C350 zmieniła ona oblicze globalnego rynku telewizorów dzięki przystępnej cenie bez wpływu na jakość. Modele serii wyposażono w wyświetlacz 4K, sterowanie głosem oraz systemy Dolby Atmos i Dolby Vision dla wysokiej jakości dźwięku i obrazu.

Seria telewizorów ze średniej półki Toshiba M550 firmy Toshiba TV z technologią REGZA Engine 4K Pro, systemem audio REGZA Power Audio Pro, technologią Quantum Dot Color oraz pełnym podświetleniem z lokalnym przyciemnieniem zapewnia jeszcze lepszą jakość obrazu, koloru i dźwięku. Seria M550 wyróżnia się możliwością zapewnienia prawdziwie pochłaniających wrażeń z oglądania nawiązujących do jakości kinowej.

Ostatnią, ale z pewnością nie najmniej ważną serią, która zostanie zaprezentowana w nadchodzącym sezonie, jest X9900L - flagowa flota telewizorów OLED 4K o niezrównanych parametrach: częstotliwości odświeżania 120 Hz, silnikiem REGZA OLED dla osiągnięcia idealnej głębokiej czerni, technologii Tru Color OLED, mocnym optymalizatorem obrazu opartym na SI, systemem dźwięku REGZA Power Audio Extreme, na który składa się technologia Tru Screen Sound, procesor Tru Bass oraz technologia dźwięku surround REGZA 5.1.2. Seria X9900L jest na dobrej drodze do umocnienia swojej pozycji na rynku światowym, ponieważ wyposażono ją we wszystkie elementy najnowocześniejszych telewizorów ery cyfrowej.

W czerwcu tego roku wszystkie wymienione modele telewizorów Toshiba będą dostępne w najlepszych cenach na rynku za pośrednictwem Best Buy (USA), M Video (Rosja), Amazon i Flipkart (Indie), The Good Guys (Australia), Falabella (Peru), Carrefour i Via Varejo (Brazylia) itd. - to promocja, na którą warto czekać.

Toshiba TV

Toshiba TV wyróżnia się 71-letnią historią w produkcji telewizorów. Dzięki silnemu dziedzictwu intelektualnemu w zakresie wynalazków i innowacyjnych pomysłów firma wyprodukowała całą gamę telewizorów z funkcjami dotychczas niedostępnymi na świecie. Toshiba TV dostarcza niezapomnianych wrażeń i nowych możliwości oglądania telewizji wielu użytkownikom na całym świecie, zapewniając przy tym doskonałą jakość obrazu.

Więcej informacji na ten temat można uzyskać, obserwując Toshiba TV na następujących platformach: Facebook, Instagram, Twitter i YouTube.

Źródło: Toshiba TV

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 25.05.2023, 08:44
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ