Newsletter

Qiangli Jucai rozświetla ekran Nasdaq na Times Square, prezentując swój numer 1 w globalnej sprzedaży na rynku LED

10.06.2024, 13:48aktualizacja: 10.06.2024, 13:52

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Qiangli Jucai
PR Newswire/Qiangli Jucai

XIAMEN, Chiny, 10 czerwca 2024 r. /PRNewswire/ -- Znany na całym świecie producent wyświetlaczy LED Qiangli Jucai pojawił się na ekranie Nasdaq na Times Square w Nowym Jorku w USA. Qiangli Jucai wysłał światu rzucający się w oczy slogan: „Jeśli potrzebujesz dużych ekranów LED, sprawdź Qiangli Jucai”, demonstrując swoją potężną pozycję „nr 1 w globalnej sprzedaży”. W ten sposób firma złożyła hołd światu, rozpowszechniła innowacyjną moc chińskich wyświetlaczy LED i przekazała wizję „tworzenia wielkiej, światowej klasy firmy”.

Według raportu „LED Unit Board Product Shipment Analysis-China” sporządzonego przez Omdia, światowej sławy instytucję badawczą w dziedzinie technologii, w latach 2022 i 2023 obszar sprzedaży Qiangli Jucai zajął pierwsze miejsce w globalnej branży wyświetlaczy LED. Firma oferuje klientom lepsze produkty dzięki zdolności produkcyjnej wynoszącej prawie 2,46 miliona metrów kwadratowych rocznie.

W 2024 roku firma Qiangli Jucai wprowadziła na rynek nową generację standardowego 27,5-calowego produktu z serii DW o małym skoku, przyjmującego standardowy rozmiar 16:9, który umożliwia wyświetlanie punktowe i doskonale odwzorowuje obrazy 2K, 4K i 8K.

Założona w 2004 roku Qiangli Jucai jest przedsiębiorstwem high-tech łączącym badania i rozwój, produkcję, sprzedaż i usługi w zakresie wyświetlaczy LED. Firma posiada ponad 50 punktów serwisowych na całym świecie, świadcząc profesjonalne usługi w ponad 130 krajach i regionach. Ponadto Qiangli Jucai dysponuje laboratorium certyfikowanym CNAS na poziomie krajowym oraz może poszczycić się wskaźnikiem automatyzacji na poziomie 98%. Firma oferuje inteligentne terminale do wyświetlania dla użytkowników z sektora rządowych usług publicznych, użytkowników komercyjnych i domowych na całym świecie.

Więcej informacji pod adresem sales@qiangliled.com.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2433164/1.jpg 

Źródło: Qiangli Jucai

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 10.06.2024, 13:48
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ