Newsletter

RAEDIAN prezentuje inteligentne stacje ładowania nowej generacji podczas Intersolar EXPO.2024

20.06.2024, 08:35aktualizacja: 20.06.2024, 08:43

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

MONACHIUM, 20 czerwca 2024 r. /PRNewswire/ -- RAEDIAN to firma o globalnym zasięgu, posiadająca ponad 10-letnie doświadczenie w obszarze badań i rozwoju oraz produkcji ładowarek do pojazdów elektrycznych. Wartość firmy opiera się na innowacjach technologicznych, wysokiej jakości produktach i opłacalnych rozwiązaniach. Dla RAEDIAN obsługa i satysfakcja klienta to kwestie priorytetowe. Firma stara się przekraczać oczekiwania klientów na całym świecie.

Aby dowiedzieć się więcej RAEDIAN zaprasza na stoisko B6.675 w Messe Monachium.

Podczas targów Intersolar RAEDIAN prezentuje swoje atrakcyjne rozwiązania technologiczne:

1. Funkcja DLM (dynamiczne zarządzanie obciążeniem) pozwala monitorować poziom obciążenia elektrycznego w czasie rzeczywistym. Funkcja ta pomaga dynamicznie dostosowywać moc wyjściową ładowania, zapewniając bezpieczeństwo elektryczne w czasie rzeczywistym i poprawiając wydajność elektryczną.

2. Funkcja Solar Smart Charger umożliwia samodzielne wykorzystanie energii fotowoltaicznej dzięki rozszerzonemu zestawowi SC KIT i oprogramowaniu pomocniczemu, co pozwala znacząco obniżyć koszty energii elektrycznej o ponad 50%.

3. Funkcja pomiaru MID, która umożliwia integrację sprzętu do ładowania i pomiaru MID poprzez innowacje technologiczne, zapewnia znaczną opłacalność i eliminuje konieczność instalacji odrębnych liczników na potrzeby energii elektrycznej.

4. System zarządzania Free Charging umożliwia operatorom niezależne zarządzanie stacjami ładowania, w tym monitorowanie stanu w czasie rzeczywistym, zarządzanie kategoriami użytkowników podczas ładowania, pomiary i fakturowanie oraz inne funkcje. Ten godny uwagi, dostępny nieodpłatnie system jest ekonomiczny i przyjazny dla użytkownika, szczególnie w przypadku scenariuszy częściowego dostępu publicznego.

5. Nowo uruchomiona aplikacja instalacyjna obsługuje zróżnicowane zapytania online, umożliwia wyszukiwanie arkuszy danych produktów, zawiera wskazówki wideo dotyczące instalacji, przekierowanie OCPP itp. Aplikacja sprawia, że instalacja, obsługa i konserwacja są łatwe i pozwalają zmniejszyć koszty operacyjne ponoszone przez klientów.

Seria Gemini (inteligentne rozwiązanie dla publicznych stacji ładowania) jest najatrakcyjniejszym i najbardziej konkurencyjnym produktem i rozwiązaniem RAEDIAN, zaprezentowanym podczas targów.

1. W procesie formowania stopu aluminium uzyskano stylowy i wyjątkowy wygląd produktu. Jest on także gwarancją niezawodnej jakości, długotrwałej odporności na korozję i bardzo długiej żywotności produktu (ponad 10 lat). Cechy te zapewniają wyróżniającą się przewagę i konkurencyjność w scenariuszach ładowania publicznego.

2. Podwójna dystrybucja mocy umożliwia naprzemienne ładowanie i uśrednioną dystrybucję mocy między dwoma interfejsami ładowania.

3. Standardowe elektroniczne blokady chronią przed przypadkowym dotknięciem i gwarantują bezpieczeństwo podczas ładowania. Jednocześnie zapobiegają poluzowaniu, uszkodzeniu i kradzieży pistoletów do ładowania.

4. 8-calowy ekran reklamowy o wysokiej rozdzielczości zapewnia doskonałą interakcję i wrażenia podczas każdego ładowania.

Dowiedz się więcej o sezonowych promocjach RAEDIAN obowiązujących od 15 czerwca do 15 lipca.

Więcej informacji na stronie: https://raedian.eu/

Profile firmy na:

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/raedian-ev-charging/

Instagramie: https://www.instagram.com/raedianglobal?igsh=MTE5aTlnY2treHZjZg%3D%3D&utm_source=qr

Nagranie - https://mma.prnewswire.com/media/2442588/pr_release_0619.mp4

Źródło: Raedian

KONTAKT:

e-mail: sales@raedian.eu

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 20.06.2024, 08:35
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ