Newsletter

Rainbow Six Siege Gold Edition w pakiecie z kartami GeForce RTX

31.07.2020, 11:28aktualizacja: 31.07.2020, 11:28

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

NVIDIA Polska
NVIDIA Polska
NVIDIA i Ubisoft ogłosiły dzisiaj kilka informacji związanych z hitową grą „Tom Clancy’s Rainbow Six Siege”. Przez ograniczony czas nabywcy kart graficznych GeForce RTX 2080 Ti, 2080 SUPER, 2080, 2070 SUPER, 2070, 2060 SUPER lub 2060, a także laptopów lub pecetów z taką kartą otrzymają cyfrową kopię gry „Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Gold Edition” w wersji pecetowej. Promocja rozpoczyna się dzisiaj i potrwa do 27 sierpnia 2020 roku.

Karty z rodziny GeForce RTX wyróżniają się możliwością osiągnięcia pożądanej wartości 144 i więcej FPS w grze „Tom Clancy’s Rainbow Six© Siege”. Przekłada się to na mniejsze opóźnienia oraz szybszą możliwość zareagowania na sytuację w grze.

Gold Edition zawiera 16 operatorów, specjalne stroje, skiny, 5-letni Season Pass dający dostęp do wszystkich 6 operatorów, którzy zostaną wprowadzeni w tym roku, a członkostwo VIP, szybsze postępy w Battle Pass i wiele więcej. Aby uzyskać szczegółowe informacje odwiedź witrynę https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce/campaigns/rainbow-six-siege-bundle/.

Informacje o grze „Tom Clancy’s Rainbow Six Siege”

Tytuł oferuje użytkownikowi dostęp do kwitnącej profesjonalnej sceny e-sportowej i społeczności ponad 60 milionów zarejestrowanych graczy. „Tom Clancy’s Rainbow Six Siege” stawia graczy w samym środku niezwykle dynamicznej, nieustannie zmieniającej się wieloosobowej rozgrywki bazującej na wyborze unikalnych operatorów.

Wykorzystując odpowiednią kombinację taktyki i brutalnej siły, drużyny Rainbow Six dążą do zdominowania przeciwników. Obie strony mają do dyspozycji własne specjalne umiejętności i gadżety. Obrońcy przygotowują się, przekształcając otoczenie w twierdze, a atakujący używają dronów zwiadowczych, by zdobyć informacje potrzebne do dokładnego zaplanowania ataku.

Mając dostęp do tuzinów operatorów, których charakterystyki oparto na prawdziwych agentach kontrwywiadu z całego świata, gracze mogą wybrać, w jaki sposób chcą podejść do każdego napotkanego wyzwania. A dzięki ciągłemu dodawaniu nowych operatorów i map stawiających nowe strategiczne wyzwania, nieprzewidywalność każdej rundy „Rainbow Six Siege” wyznacza nowy poziom rozrywki i rywalizacji w grach komputerowych.

Więcej informacji:

Artykuł na temat promocji związanej z grą „Tom Clancy’s Rainbow Six Siege”:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/rainbow-six-siege-geforce-rtx-bundle/

Szczegóły na temat promocji związanej z grą „Tom Clancy’s Rainbow Six Siege”:

https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce/campaigns/rainbow-six-siege-bundle/

Klip prezentujący pakiet GeForce RTX Frames Win Games:

https://youtu.be/a5OPEx--5yw

Klip Frames Win Games z gry „Tom Clancy’s Rainbow Six Siege” prezentujący zalety gry z wysokim FPS:

https://www.youtube.com/watch?v=4odli31qZd4&feature=youtu.be

Informacje na temat gry Tom Clancy’s Rainbow Six Siege na stronie Ubisoft.com

https://www.ubisoft.com/en-us/game/rainbow-six/siege

https://www.ubisoft.com/pl-pl/game/rainbow-six/siege

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 31.07.2020, 11:28
Źródło informacji NVIDIA Polska
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii