Pobierz materiał i Publikuj za darmo
"Rozszerzenie naszej oferty o aparaty Ricoh i Pentax stanowi kolejny etap rozwoju firmy na polskim rynku. Widzimy bardzo duży potencjał tej grupy produktowej. Wierzymy, że rozbudowane zaplecze sprzedażowe, którym dysponujemy oraz współpraca z najważniejszymi dystrybutorami pozwoli nam skutecznie umacniać pozycję marki Pentax i aparatów Ricoh w Polsce" – powiedział Paweł Barski, Dyrektor Marketingu w Ricoh Polska. "Pentax i Ricoh posiadają kilkudziesięcioletnie doświadczenie w dziedzinie fotografii. Cieszymy się, że te produkty będą dostępne w Polsce w szerszym zakresie" – dodał.
O Ricoh
To globalna firma z branży technologicznej, która specjalizuje się w sprzęcie biurowym, rozwiązaniach do druku produkcyjnego, systemach zarządzania dokumentami i usługach IT. Ricoh Group, z centralą w Tokio, działa w ponad 200 krajach i regionach. W roku finansowym, zakończonym w marcu 2015 roku, przychody ze sprzedaży Ricoh Group wyniosły 2,231 mld jenów (ok. 18,5 mld USD).
Większość przychodów firmy pochodzi ze sprzedaży produktów, rozwiązań i usług, które usprawniają interakcje między ludźmi a informacjami. Ricoh jest również wielokrotnie nagradzanym producentem aparatów i kamer cyfrowych oraz specjalistycznych produktów branżowych. Firma jest znana ze względu na wysoką jakość, którą zapewnia, wyjątkowe podejście do klienta i liczne inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju.
Zgodnie ze swoim przesłaniem, imagine. change., Ricoh pomaga firmom zmienić sposób pracy i wykorzystać zbiorową wyobraźnię pracowników.
Więcej informacji na stronie: http://www.ricoh.pl/about-ricoh/
Kontakt dla mediów:
Katarzyna Dawidowska
Ricoh Polska Sp. z o.o.
tel. kom. +48 502 006 001
e-mail: kdawidowska@ricoh.pl
www.ricoh.pl
www.facebook.com/ricohpolska
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
| Data publikacji | 01.09.2015, 16:23 |
| Źródło informacji | Ricoh Polska |
| Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Andersen Global zwiększa potencjał w zakresie usług prawnych, nawiązując współpracę z Beech Incorporated
- 12.08.2026, 09:24
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Business Wire
-
Image
PaysafeWallet jest już dostępny w Polsce: Twoje pieniądze, na Twój sposób
Konsumenci mogą regulować płatności, wysyłać środki i dokonywać wydatków w złotówkach, za pośrednictwem karty debetowej noszonej w kieszeni lub zapisanej na smartfonie.- 12.08.2026, 09:08
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Business Wire
-
Unigarant Selects eGain to Modernize Knowledge Management and Power Its Enterprise AI Strategy
Leading Dutch insurer and ANWB subsidiary chooses the eGain AI Knowledge Hub as the trusted knowledge foundation for Enterprise AI Search and AI-powered service across every channel.- 11.08.2026, 16:51
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: GlobeNewswire
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ