Newsletter

Risen Energy prezentuje na targach Intersolar Europe 2022 najnowszy dachowy moduł fotowoltaiczny o średnicy 210 mm

20.05.2022, 08:38aktualizacja: 20.05.2022, 08:40

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

NINGBO, Chiny, 20 maja 2022 r. /PRNewswire/ -- Firma Risen Energy („Spółka”), czołowy producent modułów słonecznych w Chinach, uczestniczyła w targach Intersolar Europe 2022, gdzie w dniach 11-13 maja zaprezentowała cały pakiet swoich najnowszych rozwiązań w zakresie energii słonecznej. Wśród produktów eksponowanych na stoisku A1.260, RSM130-8-430-450M zajął centralne miejsce, jako najnowszy członek rodziny TITAN oferowanej przez Risen Energy. Mieszkaniowy moduł fotowoltaiczny (PV) wykorzystuje najnowocześniejsze technologie z serii TITAN, charakteryzując się jednocześnie wyjątkową niezawodnością, wydajnością, jak również niezrównaną mocą wyjściową, która może sięgać nawet 450 Wp, co czyni go jednym z najdoskonalszych produktów do dachowych systemów solarnych.

„Po raz kolejny z ogromną przyjemnością korzystamy z okazji, aby zaprezentować nasze najnowsze produkty z branży fotowoltaicznej, jak również szeroki zakres wiodących na świecie innowacji w dziedzinie energii słonecznej na największej na świecie wystawie przemysłu solarnego. Moduł słoneczny o średnicy 210 mm zdobył w ostatnich latach uznanie na całym świecie, co potwierdza zaufanie naszych użytkowników do serii produktów fotowoltaicznych TITAN, NewT@N i Hyper-ion firmy Risen Energy” – powiedział Wissin Ye, kierownik ds. produktu w Risen Energy.

„Kierując się wizją dążenia do odkrywania niezbadanych możliwości w technologii fotowoltaicznej, firma Risen Energy stworzyła ten zaawansowany moduł fotowoltaiczny serii TITAN, zaprojektowany w celu zapewnienia jeszcze bardziej ekologicznych, wydajnych i elastycznych rozwiązań solarnych dla naszych klientów na całym świecie” – dodał Wissin Ye.

RSM130-8-430-450M, jako udoskonalenie 40-komórkowych wysokowydajnych monokrystalicznych modułów słonecznych PERC TITAN, charakteryzuje się zakresem mocy od 430 Wp do 450 Wp, czyli o 10-20 Wp wyższym niż pozostałe dostępne na rynku produkty fotowoltaiczne dla budownictwa mieszkaniowego. Jest to moduł fotowoltaiczny z magistralą typu multi-busbar, wyprodukowany przy użyciu technologii cięcia nieniszczącego, zdolny do pracy z wydajnością 21,7%, przewyższającą jego odpowiedniki o 0,4%, co z kolei przekłada się na zwiększenie zwrotu z inwestycji w rozwiązania fotowoltaiczne dla użytkowników.

RSM130-8-430-450M jest kompaktowy i estetyczny, dostępny w dwóch opcjach kolorystycznych stalowej ramy – czarnym i srebrnym. Podobnie jak inne produkty z serii TITAN, został zaprojektowany, aby jeszcze skuteczniej zaspokajać zróżnicowane potrzeby rozproszonych dachowych systemów solarnych.

Risen Energy

Risen Energy to czołowy międzynarodowy producent rozwiązań fotowoltaicznych o wysokich parametrach technicznych i dostawca kompleksowych rozwiązań biznesowych w dziedzinie wytwarzania energii elektrycznej. Firma sklasyfikowana jest jako kluczowy dostawca w łańcuchu dostaw i posiada rating kredytowy „AAA". Risen Energy powstała w 1986 r., a od 2010 r. jest notowana na giełdzie, tworząc wartość dla klientów z całego świata. Kompleksowe rozwiązania biznesowe Risen w dziedzinie fotowoltaiki, zaliczające się do najefektywniejszych i najbardziej ekonomicznych w branży, bazują na innowacjach technologiczno-handlowych, popartych doskonałą jakością i wsparciem klienta. Obecność spółki na miejscowym rynku i wysoka wiarygodność kredytowa sprawiają, że ma ona możliwości budowania z zaangażowaniem strategicznej, obustronnie korzystnej współpracy z partnerami, wspólnie czerpiąc korzyści ze stale rosnącej wartości ekologicznej energii.

Źródło: Risen Energy

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 20.05.2022, 08:38
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.