Newsletter

Rola nauki i naukowców w dzisiejszym świecie – spotkanie z laureatem Nagrody Nobla Aaronem Ciechanoverem

09.06.2020, 18:18aktualizacja: 09.06.2020, 18:18

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

AstraZeneca
AstraZeneca
Jaka jest rola naukowców w dzisiejszym świecie? Czy już możemy mówić o kryzysie wiedzy? Jaki jest wkład naukowców w globalną walkę z pandemią? O pozycji nauki i naukowców oraz ich działalności rozmawiać będzie laureat Nagrody Nobla - Aaron Ciechanover podczas wyjątkowego, wirtualnego wydarzenia organizowanego przez Nobel Media we współpracy z AstraZeneca.

Spotkanie odbędzie się 17 czerwca w godzinach 9:00 – 10:15.

Temat zaplanowany na wywiad z Aaronem Ciechanoverem - kryzys wiedzy i rola nauki w społeczeństwie – idealnie wpisuje się w bieżącą sytuację i zmagania z epidemią na całym świecie.

„Jako firma związana bezpośrednio z nauką, chcemy inspirować młodych naukowców i dawać im możliwość rozwoju. Dlatego do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkie osoby, które są zainteresowane nauką, wiążą z nią swoją przyszłość lub po prostu chcą posłuchać wybitnego naukowca, noblisty Aarona Ciechanovera” – mówi Alina Pszczółkowska, wiceprezes AstraZeneca Pharma Poland.

Wydarzenie jest częścią inicjatywy Nobel Prize Inspiration Initiative, globalnego programu mającego pomóc laureatom Nagrody Nobla podzielić się inspirującymi historiami i spostrzeżeniami ze środowiskami badawczym, naukowym i uniwersyteckim na całym świecie.

Organizatorem wydarzenia z udziałem Aarona Ciechanovera dedykowanego polskim studentom i naukowcom jest Nobel Media we współpracy z firmą AstraZeneca oraz w partnerstwie z Uniwersytetem Jagiellońskim, Warszawskim Uniwersytetem Medycznym i Uniwersytetem Warszawskim.

Wirtualne spotkanie otworzy Jadwiga Emilewicz – wicepremier i minister rozwoju i Radu Rasinar, prezes Zarządu, AstraZeneca Pharma Poland.

Wszyscy zainteresowani udziałem w wydarzeniu powinni dokonać rejestracji na: bit.ly/2XOtDbv

Ze względów technicznych liczba miejsc ograniczona.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 09.06.2020, 18:18
Źródło informacji AstraZeneca
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.