Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Podczas czwartej edycji CIIE odbędzie się wystawa biznesowa, wystawa krajowa, międzynarodowe forum gospodarcze Hongqiao i wiele innych wydarzeń. Przygotowania trwają, powiedział przedstawiciel biura CIIE.
Wystawy, zorganizowane podczas tegorocznych targów, będą dotyczyły sześciu obszarów - produktów żywnościowych i rolnych, samochodów, inteligentnego przemysłu i technologii informacji, towarów konsumenckich, sprzętu medycznego i produktów zdrowotnych oraz handlu usługami.
Na tę chwilę zarezerwowano powierzchnię wystawienniczą liczącą 360000 m2 i teraz organizatorzy skupiają się na pozyskaniu nabywców i organizacji targów.
Przedstawiciel organizatorów powiedział, że w tegorocznej edycji CIIE udział weźmie więcej spółek i liderów przemysłu notowanych na liście Global 500 niż w roku ubiegłym. W tegorocznej edycji targów udział weźmie ponad 80 procent spółek notowanych na liście Global 500, które uczestniczyły w trzeciej edycji targów. Zadebiutuje też ponad 30 nowych spółek i notowanych na liście Global 500.
W porównaniu do ubiegłego roku podmioty z Japonii, Danii, Polski i Nowej Zelandii zarezerwowały większe powierzchnie wystawiennicze, a ponadto ogłosiły, że w wydarzeniu udział weźmie więcej reprezentujących je małych i średnich przedsiębiorstw.
Według wstępnych informacji w Chinach będzie miał miejsce światowy debiut większej liczby nowych produktów, technologii i usług.
Tegoroczne stanowiska wystawiennicze zostaną wzbogacone nowymi działami poświęconymi energii niskoemisyjnej i technologii ochrony środowiska, medycynie biologicznej, inteligentnemu transportowi oraz inteligentnym artykułom gospodarstwa domowego. W działach poświęconych inteligentnemu przemysłowi i technologii informacji, sprzętowi medycznemu i produktom zdrowotnym, a także samochodom wydzielone zostaną specjalne stanowiska dla spółek w fazie inkubacji.
Tegoroczne targi zostaną uzupełnione również o stanowiska wystawiennicze przeznaczone dla nowych produktów z państw Europy Środkowej i Wschodniej.
W ramach dążenia do podwyższenia poziomu profesjonalizmu targów podjęto działania na rzecz zaproszenia do udziału profesjonalistów, większe znaczenie przypisano również udziałowi stowarzyszeń i wyspecjalizowanych zrzeszeń.
Podczas wystawy krajowej państwa uczestniczące zostaną zaproszone do zaprezentowania na oficjalnej stronie internetowej CIIE (https://www.ciie.org/zbh/en/) swojego wizerunku narodowego i osiągnięć w dziedzinie handlu i inwestycji z wykorzystaniem technologii modelowania VR i 3D.
Do chwili obecnej udział w targach krajowych potwierdziło ponad 50 państw.
Tegoroczne międzynarodowe forum gospodarcze poświęcone będzie globalnej współpracy gospodarczej i składać się będzie z sesji forum głównego i kilku podforów.
Wśród tematów, które będą omawiane na forum, znajdą się: globalne zarządzanie, zmiany klimatu a handel oraz gospodarka cyfrowa.
Przedstawiciel organizatorów ogłosił również zobowiązanie do zaoferowania podczas czwartej edycji CIIE wyższej jakości usług w zakresie wyżywienia, wejścia na targi, logistyki, transportu i przekazywania informacji. Podkreślił, że w celu zagwarantowania bezpieczeństwa wdrożone zostaną restrykcyjne procedury przeciwdziałania i kontroli pandemii.
KONTAKT:
Nie Qingxin
tel. 0086-21-67008870/67008988
Źródło informacji: CIIE
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 27.07.2021, 12:33 |
Źródło informacji | CIIE |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘPozostałe z kategorii
-
Image
Projekt Baltica 2 przechodzi z fazy przygotowania inwestycji do realizacji PAP
„Trwają przygotowania lądowej części projektu. Rok 2027 to etap instalacji morskich turbin wiatrowych i oddanie całego przedsięwzięcia do eksploatacji. A późnej kilkadziesiąt lat efektywnej produkcji zielonej energii dla polskich odbiorców” – mówił Bartosz Fedurek, prezes zarządu PGE Baltica, podczas konferencji Offshore Wind Poland 2024. Baltica 2 jest wspólnym projektem PGE i Ørsted.- 22.11.2024, 14:04
- Kategoria: Nauka i technologie
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Kraj kontrastów. Kazachstan stawia na rozwój turystyki i zaprasza do odwiedzin
Od kosmopolitycznej stolicy Astany przez spokojny region Ałmaty z malowniczymi górami, rwącymi rzekami i krystalicznie czystymi jeziorami po mistyczne pustynie Mangystau oraz starożytne miasta Jedwabnego Szlaku - Kazachstan ma wiele do zaoferowania. I doskonale zdaje sobie z tego sprawę.- 22.11.2024, 13:16
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Ambasada Kazachstanu
-
Image
Offshore Wind Poland 2024: od słów do czynów - będą nowe obszary pod rozwój następnej fazy offshore PAP
Zimą pierwsze spółki wychodzą z budową na morze, a rząd zapowiada wytyczenie kolejnych obszarów na Bałtyku pod następną fazę rozwoju morskiej energetyki wiatrowej, poza dwiema już realizowanymi. „Powstaje raport o stanie zagospodarowanie obszarów morskich, który da nam podstawy do merytorycznej decyzji o wyznaczeniu nowych obszarów dla rozwoju morskich farm wiatrowych na Bałtyku” - zadeklarował Arkadiusz Marchewka, wiceminister infrastruktury na Konferencji Offshore Wind Poland.- 22.11.2024, 12:56
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom