Newsletter

Seria kamer sieciowych Dahua uzyskała certyfikat CC EAL 3+

21.05.2024, 08:57aktualizacja: 05.06.2024, 14:41

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

HANGZHOU, Chiny, 20 maja 2024 r. /PRNewswire/ -- Dahua Technology, światowej klasy dostawca rozwiązań z zakresu AIoT (sztucznej inteligencji rzeczy) i usług ukierunkowanych na technologię wideo, ma przyjemność ogłosić, że kamery sieciowe firmy uzyskały certyfikat potwierdzający osiągnięcie poziomu EAL3+ międzynarodowych wspólnych kryteriów. Osiągnięcie to świadczy o dbałości firmy Dahua o dostarczanie bezpiecznych i niezawodnych rozwiązań zgodnych z najwyższymi branżowymi standardami bezpieczeństwa informacji i najlepszymi praktykami w tym zakresie.

Certyfikat poziomu pewności oceny (EAL) 3+ wydany na potwierdzenie zgodności z normą Common Criteria w zakresie oceny bezpieczeństwa teleinformatycznego, stanowi standard szeroko stosowany w branży do oceny bezpieczeństwa produktów i systemów informatycznych. Został on przyjęty przez 31 krajów członkowskich porozumienia Common Criteria Recognition Arrangement (CCRA), do którego należą Stany Zjednoczone, Niemcy, Wielka Brytania, Holandia, Japonia itd.

Uzyskanie certyfikatu CC EAL 3+, który jest najbardziej renomowanym i wpływowym standardem w zakresie bezpieczeństwa informatycznego na świecie, potwierdza solidność firmy Dahua, jeśli chodzi o przeciwdziałanie potencjalnym zagrożeniom we wszystkich procesach związanych z B+R, produkcją i dostarczaniem produktów. Oznacza to również, że możliwości Dahua w zakresie zarządzania bezpieczeństwem informacji spełniają międzynarodowe standardy branżowe.

Proces certyfikacji obejmuje kompleksowe testowanie i ocenę środowiska programistycznego i produkcyjnego Dahua, łańcucha dostaw, oceny narażenia na zagrożenia, bezpieczeństwa personelu oraz wielu innych aspektów. Ocenę bezpieczeństwa realizuje SGS Brightsight, uznane na świecie laboratorium oceny bezpieczeństwa w Holandii, a jej zatwierdzenie odbywa się za pośrednictwem Holenderskiego systemu certyfikacji w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego (NSCIB).

„W Dahua priorytetem są potrzeby w zakresie bezpieczeństwa i zaufanie naszych klientów. Dzięki uzyskaniu certyfikatu CC EAL 3+ klienci mogą być pewni, że inwestują w bezpieczne i niezawodne rozwiązanie, które daje niezrównaną pewność, zabezpieczając zasoby klientów i zapewniając im ciągłość działania” - powiedział Max Xiang, dyrektor ds. produktów IPC w Dahua Technology.

Dahua zawsze stosuje najlepsze praktyki przemysłowe i utrzymuje najwyższe standardy bezpieczeństwa we wszystkich aspektach działalności organizacji. Oprócz bezpieczeństwa produktów i ochrony prywatności Dahua realizuje zdecydowane działania w zakresie kontroli jakości, aby wzmocnić bezpieczeństwo łańcucha dostaw. W przyszłości Dahua nadal będzie przyczyniać się do rozwoju branży bezpieczeństwa dzięki innowacyjnym i bezpiecznym rozwiązaniom, dodatkowo rozwijając swoje możliwości w zakresie cyberbezpieczeństwa i ochrony danych oraz współpracując z partnerami z branży nad budowaniem godnego zaufania środowiska AIoT.

Więcej szczegółowych informacji na temat praktyk Dahua w zakresie cyberbezpieczeństwa: www.dahuasecurity.com.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2416612/image_1.jpg 

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2074657/Dahua_LOGO_Logo.jpg 

Źródło: Dahua Technology

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 21.05.2024, 08:57
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii