Newsletter

Sineng Electric znalazł się w rankingu producentów falowników Tier 1 BloombergNEF

24.11.2023, 17:09aktualizacja: 24.11.2023, 17:16

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ Sineng Electric
PR Newswire/ Sineng Electric

WUXI, Chiny, 24 listopada 2024 r. /PRNewswire/ -- Sineng Electric, czołowy światowy producent falowników fotowoltaicznych i układów magazynowania energii, znalazł się na liście najlepszych producentów falowników Tier 1 BloombergNEF w uznaniu za postęp technologiczny, stabilność działalności i nadzwyczajną konkurencyjność na rynku.

Zintegrowany system oceny BNEF to wieloaspektowy i rygorystyczny system oceny, którego kryterium głównym jest potencjał przyniesienia dużych zysków. Fakt, że marka Sineng znalazła się na tej liście, potwierdza jej mocną pozycję w branży. Ranking Tier 1 to najważniejszy wskaźnik referencyjny, dający potencjalnym inwestorom poszukującym rzetelnych partnerów dynamicznie rozwijającego się sektora energii odnawialnej wiarygodny punkt odniesienia.

Sineng, realizujący strategię opartą na innowacjach i koncentracji na potrzebach klienta, oferuje szeroką ofertę produktów i rozwiązań dostosowanych do zróżnicowanych wymagań klientów. Dotychczas firma dostarczyła falowniki PV o łącznej mocy przekraczającej 70GW i falowniki do magazynowania energii o łącznej mocy ponad 6GW. Produkty o jakości potwierdzonej w perspektywie długoterminowej cieszą się ogólnoświatową renomą, co dla klientów Sineng stanowi wartość dodaną.

Sineng zawdzięcza swój sukces koncentracji na badaniach i rozwoju oraz nieustannemu poszerzaniu zespołu wykwalifikowanych inżynierów. Duże inwestycje w badania i rozwój zaowocowały przełomowymi rozwiązaniami. Innowacyjne produkty, np. falownik strunowy 350kW, falownik centralny 4,4MW, centralny system konwersji energii (PCS) 2MW oraz strunowy PCS 200kW, gwarantują większą wydajność, wyjątkową niezawodność i najwyższe bezpieczeństwo.

Qiang Wu, prezes Sineng Electric, oświadczył:

„Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się na liście najlepszych producentów falowników PV znajdujących się w rankingu Tier 1. Jest to potwierdzenie naszej reputacji i światowego wpływu. Jesteśmy godnym zaufania, pionierskim przedsiębiorstwem zaangażowanym w szerzenie świadomości środowiskowej ekologicznej i nadal będziemy wprowadzać pozytywne zmiany”.

Sineng

Sineng Electric Co., Ltd. to czołowy na świecie dostawca szerokiej gamy produktów, m.in. falowników PV i układów magazynowania energii wykorzystywanych w przemyśle, obiektach handlowych i gospodarstwach domowych. Dzięki zaangażowaniu Sineng w innowacje technologiczne wspartym działalnością czterech ośrodków badań i rozwoju oraz trzech zakładów produkcyjnych i produkcją o wydajności rocznej sięgającej 40GW więcej osób może korzystać z niedrogich, niezawodnych i zrównoważonych źródeł energii.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2284786/image_837311_21393128.jpg 

Źródło: Sineng Electric

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 24.11.2023, 17:09
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii